فرمانداری شهرستان کرج

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲۳:۰۳
فرماندار کرج انتقاد کرد:

درخواست رزرو مجوز تردد برای سفرهای نوروزی! / برخورد با پروتکل شکنان در کرج / اپیدمی گرفتارمان می کند چرا گوش نمی دهید؟/ عده ای با پیشوازی سفرهای نوروزی سفیر مرگ شده اند


 
فرمانده مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج با انتقاد از اینکه عده ای با اصرار برای سفر، سفیر مرگ شده اند هشدار داد: با هرگونه هنجارشکنی در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اصرار به دریافت مجوز و سفر به استانهای شمالی و جنوبی  برخورد جدی می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، غفور قاسم پور افزود: هنوز نوروز فرا نرسیده عده ای برای سفر از پیش مجوزهای تردد نوروزی رزرو می کنند که این امر در شرایط اپیدمی کرونای جهش یافته بسیار تأمل برانگیز است.

وی با بیان اینکه این افراد سفیران مرگ خواهند بود، تصریح کرد: اپیدمی کرونا را فریاد می زنند ولی هنوز عده ای گوش نمی دهند از این افراد گلایه مند هستیم و به جد مقابل هر گونه هنجارشکنی         می ایستیم.

وی با اشاره به مراجعات مکرر مردم برای تردد به استانهای شمالی و جنوبی کشور تصریح کرد: ما برای سفر به استانهای قرمز و انتقال ویروس و بیماری به استان البرز  که خود منجر به مرگ عزیزانمان خواهد شد مجوز صادر نمی کنیم و به همکارانم هم ابلاغ کرده ام که صدور مجوز تردد خلاف قانون است.

فرماندار کرج با بیان اینکه امروز بعد از 13 ماه موج بیماری جهش یافته و سهمگین تر شده است، افزود: همه سرنشینان یک کشتی هستیم و سدشکنی عده ای خاص به ضرر همه افراد جامعه تمام خواهد بود.

 وی با اشاره به اینکه محدودیت ترددهای شبانه و منع هرگونه تجمع و عدم برگزاری کلاس های آموزشی، ادامه دارد، هشدار داد: گشت های ویژه در سطح شهر استمرار دارد و با هر گونه هنجارشکنی برخورد جدی و بدون اغماض خواهد شد.

فایل دانلود:

کد خبر : 22665

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۴۲۳۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس : کرج - عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی - شهرک اداری