تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۱۴

شهروندان زمان رأی خود را به ساعات پایانی موکول نکنند/ فرایند اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ادامه دارد + تصاویر


 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به اینکه 15 هزار نفر در استان برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس بسیج شده اند، گفت: کلیه 908 شعبه در حوزه های انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد با روال مناسب و پیش بینی تمهیدات بهداشتی، آماده اخذ رأی از شهروندان هستند.
  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، غفور قاسم پور ظهر جمعه در جریان حضور در شعبه مسجد جامع رجایی شهر از حضور مردم قدردانی کرد و گفت: از نخستین ساعات صدور فرمان برگزاری مرحله دوم از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه شهرستان استان البرز فرایند اخذ رأی در شعب آغاز شده است.
وی تأکید کرد: شهروندان عزیز زمان رأی خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و موعد مقرری که پیش بینی شده است در شعب رأی خود را به صندوق بیندازند.
 
قاسمپور با اشاره به ضدعفونی کلیه شعب اخذ رأی که روز گذشته انجام شد، خاطرنشان کرد: کلیه تمهیدات بهداشتی نیز برای رأی دهندگان پیش بینی شده است و شهروندان فهیم بدون هیچ دغدغه ای در انتخابات شرکت نمایند.

مرحله دوم،انتخابات مجلس در 9 استان و 11 حوزه انتخابیه در کشور از صبح امروز آغاز شده است. در شهرستان کرج و بخش آسارا 704 صندوق، شهرستان فردیس 156 صندوق اخذ رأی و در شهرستان اشتهارد  48 صندوق اخذ رأی، مهیای حضور مردم برای شرکت مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی است. 15 هزار نفر عوامل اجرایی اعم از نمایندگان فرماندار، بازرسان، هیأت محترم نظارت و نیروی انتظامی در مرحله دوم انتخابات مجلس روند برگزاری انتخابات را عهده دار هستند.


 

فایل دانلود:

کد خبر : 20703

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۸۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری