تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۰۷:۲۹

فرمان آغاز رأی گیری با رعایت سلامت انتخابات،مجریان و مردم در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد


برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در ۹ استان و ۱۱ حوزه انتخابیه در کشور آغاز شد، معاون استاندار و فرماندار کرج نیز بدنبال صدور اطلاعیه وزارت کشور، فرمان آغاز رسمی انتخابات در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج،صبح امروز جمعه ۲۱ شهریورماه بدنبال صدور فرمان آغاز رأی گیری از ستاد انتخابات کشور، «غفور قاسم پور»  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج نیز از حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد، دستور آغاز رسمی اخذ رأی در ۹۰۸ حوزه انتخابیه ی شهرستانهای استان البرز را از ساعت ۸ صبح صادر کرد. 

وی ابراز امیدواری کرد که انتخاباتی باشکوه، قانونی و سالم برگزار شود که منتج به اقتدار عظمت ملت و نظام جمهوری اسلامی شود.

قاسمپور  از همه مجریان و ناظران انتخابات مراتب قدردانی را داشت و بار دیگر ضمن تاکید بر لزوم صیانت از «حق الناس» و سلامت در انتخابات،  ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی رأی دهندگان و رأی گیرندگان را خاطرنشان کرد.

فرماندار کرج در حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد همچنین از مردم خواست تا از اولین ساعات در شعب اخذ رای حضور یابند و افزود: ۱۰ ساعت زمان تعیین شده جهت رأی گیری است از این رو توصیه می کنم مردم عزیز در ساعات اولیه صبح در مراکز اخذ رای حضور یابند چرا که تا این لحظه زمانی برای تمدید اخذ رأی اعلام نشده است.

گفتنی است، از ساعت ۸ صبح امروز ۲۱ شهریورماه، کلیه ی متولدین 21 شهریورماه 1381 و ما قبل آن با در دست داشتن شناسنامه خود می توانند به حوزه های اخذ رأی مراجعه کرده و به نامزدهای منتخب خود در انتخابات مجلس یازدهمین رأی دهند. رأی دهندگان در مرحله دوم انتخابات صرفاً می توانند در 2 صورت در حوزه انتخابیه مبادرت به رأی دهی داشته باشند. در مرحله اول انتخابات 98/12/2 در همان حوزه انتخابیه رأی داده باشند و کسانی که در هیچ یک از حوزه های انتخابیه رأی نداده باشند در مرحله دوم مجاز به رأی دادن خواهند بود. 
همچنین به استناد بند 2 ماده 27 قانون انتخابات، سن رأی دهندگان باید 18 سال تمام باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 20675

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری