تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۹:۱۷

دعوت فرماندار کرج به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۱ شهریور


در حالی که تنها ساعاتی تا خلق حماسه ۲۱ شهریورماه فرصت باقی است، بسترها برای برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس در کرج فراهم شده است، فرماندار کرج نیز در آستانه این رویداد سیاسی از عموم مردم فهیم و همیشه در صحنه خواست تا با مشارکت خود بار دیگر پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی به اثبات رسانند. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه درست ساعات قبل از آغاز انتخابات، تبلیغات نامزدهای مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بطور قانونی به پایان رسید.

 اکنون طرفداران نامزدها که به شیوه مجازی روی تبلیغات متمرکز بودند، باشمارش معکوس برگزاری انتخابات باید هر گونه تبلیغاتی را متوقف کنند. 

طبق قانون ۲۴ ساعت قبل از شروع انتخابات، تبلیغات ممنوع است و تخلف انتخاباتی محسوب می شود. اما فارغ از تبلیغات و نیز انتخاب کدام نامزد، آنچه مهم است،«حضور حداکثری مردم در انتخابات است»، حضوری که مورد تاکید مقام معظم رهبری، مراجع عظام و تمام دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی و افرادی  است که دل در گرو کشور دارند.

قاسم پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در آستانه روز برگزاری انتخابات بر حضور حداکثری مردم در مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و با مهم توصیف کردن شرکت در انتخابات اظهار داشت: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی برای کشور آبرو خواهد شد.

وی با دعوت از عموم مردم جامعه گفت: امروز نیز علی رغم تمام دشمنی‌ها و شیطنت‌های دشمنان مردم در انتخابات حضور حداکثری خواهند داشت و دشمن را مأیوس می‌کنند، از تمام عزیزان، همراهان، مردم همیشه در صحنه می‌خواهم، با حضور پای صندوق‌های رأی در ساخت آینده‌ای بهتر برای کشور سهیم بوده و دشمنان را ناامید کنند.

حضور حداکثری نقشه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد
قاسمپور با بیان اینکه چشم دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی به انتخابات است، گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی بصیرت خود را به نمایش بگذارند و با هوشیاری کامل، نقشه های بدخواهان را نقش بر آب کنند. 

فرماندار کرج در ادامه با اشاره به شرایط کرونایی از شهروندان خواست تا با رعایت دستور العمل های بهداشتی که پیش تر اعلام شده است در شعب اخذ رأی حاضر شوند. 

 مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا جمعه ۲۱ شهریورماه در شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد برگزار خواهد شد.

فایل دانلود:

کد خبر : 20672

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری