تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۸:۵۹

آژیر قرمز برای متکدیان شهر کرج هم به صدا درآمد/ شمارش معکوس برای جمع آوری متکدیان در کلانشهر کرج


 رییس اداره امور اجتماعی فرمانداری کرج از آغاز طرح ضربتی جمع آوری متکدیان در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: از روز گذشته بیش از 70 متکدی از اتباع پاکستانی جمع آوری، اعمال قانون و جهت بازگشت به موطن خود به دستگاه های مربوطه تحویل داده شدند. 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج ، عصر دیروز عملیات ضربتی جمع آوری متکدیان از سطح شهرستان کرج بدستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج  و  با حضوردستگاه های عضو آغاز شد.
 
سیدعلیرضاموسوی رییس اداره اجتماعی فرهنگی فرمانداری کرج با اعلام این خبر گفت: طرح جمع آوری متکدیان با مشارکت شهروندان و دستگاه های عضو ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی ( فرمانداری کرج ، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج ، دستگاه قضایی ، نیروی انتظامی ، اتباع ، بهزیستی و کمیته امداد) از عصر دیروز در کلانشهر کرج آغاز شده است.
 
وی افزود : در این طرح بیش که از ۷۰ متکدی که عمدتا اتباع پاکستانی بودند از سطح شهر جمع آوری و جهت اعمال قانون و بازگشت به موطن خود تحویل دستگاه های مربوطه شدند.
 
موسوی با بیان اینکه برای تداوم این طرح و پاک کردن چهره شهر از این پدیده نامیمون نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان هستیم گفت :  این افراد علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر بسیاری از بیماریها و دیگر مشکلات را نیز به سوغات می‌آورند.
 
وی ضمن درخواست همراهی از شهروندان عنوان کرد : در شرایطی که نیازمند واقعی در شهرمان کم نداریم، لذا روا نیست این کمک‌ها در مسیری نادرستی با سو استفاده از احساسات و عواطف پاک شهروندان به جیب عده‌ای سودجو و کلاهبردار برود.

فایل دانلود:

کد خبر : 20038

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری