تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۷:۲۰

فرماندار کرج :شهرک های صنعتی استان البرز روی ریل توسعه قرار دارند/ حمایت از صنعت، ایجاد شغل و جهش تولید مهمترین برنامه استاندارالبرز است


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در جریان بازدید از شهرک صنعتی ماهدشت گفت: در شرایط فعلی روشن ماندن چراغ خطوط تولید در کشور اولویت اول است و برای تداوم این امر از کوشش باز نمی ایستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» صبح چهارشنبه در جریان بازدید از خط تولید کارخانه جوشیران در شهرک صنعتی ماهدشت که با همراهی حجت الاسلام عظیم زاده امام جمعه شهر و جمعی از مسئولان همراه بود، گفت: توسعه شهرک های صنعتی در استان البرز طی سالهای اخیر پرشتاب بوده است و این بدان معنا است که کار و تولید متوقف نشده است.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم فراز و فرودهای اقتصادی و شرایط ناشی از کرونا تاثیری بر ماهیت چرخه کار و تولید داشته باشد، گفت: با تمام توان پشتیبان سربازان جبهه تولید خواهیم بود و از صنایع آسیب دیده ناشی از این بیماری جهان گیر حمایت خواهیم کرد. 

معاون استاندار ایجاد  حتی یک شغل پایدار در صنایع را نیز مولد جهش تولید  و رونق اقتصاد دانست و گفت: حمایت از صنعت، ایجاد شغل و رونق تولید مهمترین هدف استاندار محترم است و معاونان ایشان در استان پیگیر تحقق آن هستند.

فرماندار کرج در ادامه گفت: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای تداوم فعالیت صنایع مستقر در شهرک و توسعه خطوط تولید امری ضروری است که پیگیر فراهم ساختن زمینه های آن خواهیم بود. 


در بخش دیگری حجت الاسلام عظیم زاده امام جمعه محترم ماهدشت نیز با قدردانی از اهتمام فرماندار و مجموعه استانداری در حمایت های همه جانبه از ایجاد و بسط شهرک صنعتی ماهدشت اظهار داشت: وجود چنین مجموعه ای را در منطقه ماهدشت در این منطقه نعمتی بزرگ در جهت توسعه اشتغال است.

فرماندار کرج در پایان از خط تولید و بخش های مختلف از قبیل آزمایشگاه مرکزی جوش و مرکز تصفیه پسماندهای کارخانه ، کارخانه جوشیران نیز بازدید بعمل آورد.

فایل دانلود:

کد خبر : 19975

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری