تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۰۹

ماسک ارزان در دسترس مردم قرار بگیرد


معاون استاندار البرز و  فرماندار ویژه شهرستان کرج اعلام کرد که به دستور استاندارالبرز باید ماسک ارزان قیمت در مترو و مراکز عمومی دردسترس مردم قرار بگیرد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» با بیان این مطلب ضمن قدردانی از اهتمام رسانه ها در آگاهی بخشی به جامعه گفت: استفاده از ماسک نه تنها برای کارکنان اجباری است بلکه مصوبه کشوری بوده و اجرای آن برای عمومی الزامی است و کارمند و غیرکارمند ندارد.
وی با اشاره اینکه مردم باید خود را با شرایط سبک زندگی اجتماعی در دوران کرونا تطبیق دهند افزود: طرح جامع سازگاری با کرونا توسط فرمانداران تهیه و تدوین و پس از تصویب در ستاد استانی اجرایی خواهد شد
قاسم پور اضافه کرد: سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است که براین اساس ستادهای فرعی در دستگاه ها تشکیل شده است و نظارت و بازرسی ها توسط حراست ها و بازرسی ها تداوم دارد.
وی خاطرنشان کرد: ضدعفونی ایستگاه های اتوبوسرانی و سایر وسایل حمل و نقل عمومی توسط شهرداری ها در دستور کار قرار گرفته است.
فرماندار کرج گفت: از طریق رسانه ها، تابلوهای تبلیغات شهری و صدا و سیمای استانی آگاهی های لازم به مردم صورت می گیرد.
وی تاکید کرد: نظارت ها و بازرسی ها در بخش اصناف باید تشدید شود چراکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و  خودداری از ترددهای غیرضروری، راهکار پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.

فایل دانلود:

کد خبر : 19937

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری