تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۵۷

کرج از ۲۱ تیرماه مهیای مرحله دوم انتخابات مجلس می شود/ مردم برگزار کننده انتخابات هستند، مجریان داوری می کنند


فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد با بیان اینکه زمان قانونی آغاز دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 21 شهریورماه اعلام شده است گفت: برگزاری جلسات رسمی ستاد انتخابات در این حوزه انتخابیه نیز 21 تیرماه آغاز می شود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» با اعلام این خبر افزود: حوزه انتخابیه کرج ،فردیس، اشتهارد و حوزه فرعی بخش آسارا، مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و از 21 تیرماه نیز جلسات رسمی را آغاز خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تا به این لحظه شورای محترم نگهبان 21 شهریورماه را زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام نموده است،گفت: با پشتیبانی نماینده محترم عالی دولت در استان مرحله اول انتخابات مجلس با همکاری دستگاه ها و مشارکت مردم و بدون کوچکترین مشکلی در شرایطی سالم انتخابات برگزار شد. 

قاسم پور خاطرنشان کرد: در مرحله اول 3 هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رأی بودند و با حضور نمایندگان فرماندار و معتمدین در شعب اخذ رأی، طبق جدول زمانبندی انتخابات مجلس برگزار شد.

معاون استاندارمجریان انتخابات را داور بر حسن اجرای قانون عنوان کرد و افزود: مردم بعنوان برگزار کنندگان انتخابات، انتظار دارند این رویداد سیاسی، درکمال صحت و صداقت برگزار شود؛ ما مجریان نیز حکم داور در برگزاری انتخابات با شرایط قانونی را داریم و تلاش خواهیم کرد تا کارخود را بدور از جانب داری و بدون شائبه به انجام رسانیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 19738

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری