تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۷:۳۱

۴۵ روز تا گشایش طلسم خط ۴ حصار کرج/ خط و نشان فرماندار کرج برای مدیران کم کار در خط ۴ حصار/ مدیران کم کار باید در محضر مقامات ارشد استان پاسخگو باشند/ نیاز باشد پیگیری تعلل ها در خط ۴ حصار کرج را به مدعی العموم واگذار می کنم/ اداره کل راه و شهرسازی اسناد مالکیت خط ۴ حصار را ۴۵ روزه صادر کند


جلسه رسیدگی به اقدامات  انجام شده در خط 4 حصار کرج، موضوع جلسه امروز معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج را به خود اختصاص داد. وی علاوه بر اینکه با اتمام حجت با مدیران کم کار در این رابطه با تعیین بازه زمانی 45 روزه ، اداره کل راه و شهرسازی را موظف کرد تا فرایند قانونی صدور اسناد مالکیت را جهت آغاز عملیات عمرانی   توسط شهرداری به سرانجام برساند. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» ظهر چهارشنبه در جلسه رسیدگی به اقدامات انجام شده در خط 4 حصار کرج و بررسی روند اجرای طرح های خدماتی و عمرانی در این منطقه  گفت: این جلسه با توجه به حساسیتی که استاندار محترم و  نماینده محترم ولی فقیه در استان نسبت خدمت رسانی در مناطق محروم کرج  دارند، تشکیل شده است.
وی با انتقاد نسبت به کم کاری دستگاه های متولی امر و عدم توفیق در اجرای طرح ساماندهی خط 4 حصار تصریح کرد: اگر بی توجهی ها ادامه پیدا کند بار بعدی جلسات را در محضر نماینده محترم عالی دولت در استان و حضرت آیت الله حسینی همدانی برگزار خواهم کرد و آنجا مدیران کم کار باید نسبت پاسخگو به مراجع بالاتر باشند. 

قاسم پور تصریح کرد: پای مصوباتی که امضا می کنید متعهد بمانید و از این به بعد نیز با جدول زمانبندی اقدامات دستگاه ها پایش خواهد شد.

معاون استاندار با بیان اینکه بدنبال جلسات نمایشی و بدون خروجی نیستم، گفت:  از همه دستگاه ها انتظار دارم که به وظایف و تکالیف قانونی خود در جلسات عمل کنند در غیر این صورت اگر خروجی مد نظر وجود نداشته باشد معاون دادستان و مراجع نظارتی بعنوان مدعی العموم کم کاری ها را مورد پیگیری قانونی قرار خواهند داد.

فرماندار ویژه شهرستان کرج ضمن ابراز همدردی با محرومیت های ساکنان خط 4 حصار کرج خطاب به مدیران گفت: اگر شما خود نیز از  ساکنان این مناطق محروم بودید باز هم برای فقدان امکانات و محدودیت هایی که مردم با آن مواجه هستند با تاخیر و تعلل کار انجام میدادید؟!

قاسم پور با بیان اینکه 2 سال از تاریخ پیگیری صورتجلسات ساماندهی خط 4 حصار کرج میگذرد و تا به اکنون شاهد خروجی مناسبی در خط ۴ حصار کرج نبوده ایم، اضافه کرد: مگرنه این است که کار باید برای رضای خداوند باشد و هرآنچه غیر این باشد باطل است؟ اگر همه برای رضای خدا کار انجام دهیم همواره در اوج و موفقیت خواهیم بود. 

وی در ادامه با بررسی تصمیمات اخذ شده تا به اکنون، از دستگاه ها  نیز توضیح خواست و به مدیران کم کار تذکر داد. 

قاسم پور برای تعیین تکلیف اراضی 37.5 هکتاری خط 4 حصار، 2 ماه جهت احزار هویت و صدور سند از سوی اداره مسکن و شهرسازی جهت آغاز بکار فعالیت های عمرانی و خدماتی توسط شهرداری زمان تعیین کرد. 

فرماندار کرج همچنین با اشاره به محرومیت های آموزشی ساکنان خط 4 حصار گفت:  از سهم اعتبارات تملک دارایی تخصیص اعتبارات جهت نوسازی و تحویل زمین جهت احداث مدارس صورت خواهد گرفت.

قاسم پور در رابطه با احداث مرکز بهداشت در خط 4 حصار نیز زمان یک هفته ای تعیین کرد تا با انعقاد تفاهم نامه با مرکز بهداشت و تحویل مدارک مورد نیاز به اداره کل راه و شهرسازی موضوع احداث این مرکز درمانی نیز تعیین تکلیف شود.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج مأمور شد تا ظرف مدت یک هفته، موانع واگذاری زمین مناسب جهت احداث کلانتری در خط 4 حصار را مورد پیگیری قرار دهد. 

وی در خصوص ساماندهی فاضلاب شهری خط 4 حصار و اتصال آن به تصفیه خانه لوکال نیز گفت: در جلسه توسط امور آب منطقه ای این موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.  
معاون استاندار در ادامه با اشاره به تخریب 130 آلونک در بام کرج از همکاری خوب نیروی انتظامی و شهرداری کرج و همراهی مردم فهیم این منطقه قدردانی کرد و افزود: بعد از پاکسازی آلونک ها فرایند کنترل باید ادامه داشته باشد.

بنابراین گزارش،بمنظور دریافت خروجی کار و پایش اقدامات درانجام شده در خط ۴ حصار، ۴۵ روز آینده جلسه پیگیری در محل فرمانداری کرج برگزار خواهد شد. 
 

فایل دانلود:

کد خبر : 19677

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری