تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۵۲

روز قدس، تجلی اتحاد اسلامی و هشدار جهانی بر ضدرژیم استکباری است

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج، «روز قدس» را نماد اتحاد اسلامی و هشدار جهانی بر ضد رژیم استکباری قلمداد کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس پیشاپیش با تبریک فرا رسیدن عیدسعید فطر گفت: قدس مسئله اول جهان اسلام  و به عنوان نقطه آغاز و جرقه اصلی پیدایش انقلاب های مردمی و بیداری در جهان اسلام بشمار می رود.
 
وی روز جهانی قدس را روز هشدار جهانی بر ضد رژیم استکبار جهانی خواند و افزود: اتحاد اسلامی در روز جهانی قدس متجلی میشود و باید این روز را مظهر شکوه اتحاد اسلامی دانست.
 
فرماندار شهرستان کرج آزادی قدس شریف را تجلی فروپاشی نظام ظالم و آزادی مظلومان جهان از چنگ اسارت جهانی قلمداد کرد و گفت: آزادی قدس شریف با انسجام، وحدت رویه و جبهه آرمان خواهی و اسلام خواهی مسلمانان جهان محقق می شود.
معاون استاندار با اشاره بر ضرورت عبرت آموزی از عاقبت گذشتگان فاسد و کافر تصریح کرد: در آیات کتاب آسمانی دین مبین اسلام نیز سرگذشت شوم ظالمان به صراحت بیان شده است و باید مورد توجه و عبرت همگان قرار گیرد.
 
وی افزود: پیام آزادی خواهی ملت مظلوم فلسطین را در این روز تاریخی به گوش جهانیان خواهیم رساند تا روزی که شاهد برپایی نماز جماعت در قدس شریف باشیم.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 19264

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری