تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۱۷

فرماندار کرج الحاق روستای محمودآباد به شهر کرج را پیگیری می کند / خودداری از ورود مصالح به روستای محمودآباد کرج / سازه های غیرمجاز مازاد در محمودآباد تخریب می شود


معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج از پیگیری الحاق محمودآباد به شهر کرج خبر داد و گفت:  با صدور دستور دادستان محترم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز و سازه های مازاد بر پروانه ساخت در روستای محمود آباد کرج نیز انجام خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» صبح امروز در جریان بازدید میدانی از وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای محمود آباد کرج اظهار داشت:  با توجه به افزایش روز افزون جمعیت این منطقه شاهد این هستیم که این امر موجب افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز و فقدان زیرساخت های خدماتی در این محدوده شده است.
وی افزود: اقدامات لازم جهت الحاق روستای محمودآباد به شهر کرج از قبل انجام شده است که بزودی در جلسه  ویژه ای با حضور دادستان محترم روند اجرایی شدن آن مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
معاون استاندار با اشاره به بازدید میدانی خود که امروز از روستای محمودآباد انجام گرفت؛ تصریح کرد: بخشی از سازه ها در این محدوده روستایی اضافه بر پروانه قانونی ساخت بوده و لذا با دستور مقام محترم قضایی دستور تخریب ساختمان های غیرمجاز این محدوده نیز صورت خواهد گرفت.
وی افزود: دهیاری روستای محمود آباد پیش بینی نگهبان ویژه در ورودی منطقه را بمنظور جلوگیری از ورود هرگونه مصالح ساختمانی غیرقانونی در دستور کار قرار دهد. 
قاسم پور در پایان از ورود دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان به موضوع ساخت و سازهای غیرمجاز روستای مذکور  و پیگیری الحاق آن به شهر کرج تقدیر و‌تشکر نمود.
روستای محمودآباد کرج از توابع مرکزی شهرستان کرج در  شمال غربی شهر کرج محدوده شمالی منطقه رجایی شهر کرج قرار دارد  که در سالهای اخیر با رشد نامتوازن ساخت و سازها مواجه بوده است.

فایل دانلود:

کد خبر : 19063

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری