تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۰۶

نیمه اول سال فرصت مناسبی برای تکمیل پروژه های گازرسانی روستایی است


 معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در بازدید روند پیشرفت فیزیکی پروژه گازرسانی روستای کندر  بر ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های گاز رسانی روستایی در راستای توسعه خدمات رسانی به روستاییان محور کرج - چالوس تأکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» در این بازدید ضمن قدردانی از اهتمام مقام محترم عالی دولت در استان جهت پیگیری تسریع در تکمیل پروژه های گاز رسانی در روستاهای محور کرج - چالوس اظهار داشت: روستای کندر از مناطق کوهستانی کرج بشمار می رود و ضرورت دارد که هر چه سریعتر مشعل گاز به این روستا نیز برسد.
معاون استاندار افزود: نیمه اول سال و وضعیت جوی فرصت مناسبی را فراهم می سازد تا عملیات لوله گذاری و انشعاب خطوط به فاز تکمیل و اجرا برسد تا ان شاالله روستاییان این منطقه در فصل زمستان از خدمات مناسب آن بهره مند شوند.
وی با اشاره به استقرار حدود 60 روستا در محور کرج – چالوس و اجرای طرح انشعاب گاز رسانی بصورت فاز بندی و قدردانی از تلاش های  مجموعه شرکت گاز گفت: هر سال بخشی از روستاهای این محور گاز رسانی می شوند و پیش بینی می شود ظرف 3 سال آتی تمامی روستاهای محور کرج – چالوس برخوردار از نعمت گاز رسانی شود.
 
 

فایل دانلود:

کد خبر : 19041

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری