فرمانداری شهرستان کرج

تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۱۲

انتخابات مجلس کرج با رعایت بیطرفی و قانونمداری برگزار می شود


فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد گفت: سیاست وزارت کشور، رعایت بیطرفی، قانونمداری و اجرای قانون است؛ بنابراین همه باید مواظب باشند که در برگزاری انتخابات رفتار شائبه انگیز نداشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج ( کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات)؛ «غفور قاسم پور» با بیان این مطلب گفت: مهمترین مسئله کشور انتخابات است و به حول و قوه الهی هفته آینده شاهد برگزاری انتخابات دوم اسفند خواهیم بود و با همت همه عوامل اجرایی و  عنایت خداوند با  حضور پرشور مردم صحنه ای از اقتدار و عزت جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.
سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت سیاست کار در انتخابات خواهد بود    
وی با بیان اینکه چهار اصل را در برگزاری انتخابات اجرایی خواهیم کرد، افزود: سلامت، امنیت ، مشارکت و رقابت سرلوحه کار ما خواهد بود؛ همه باید در چارچوب سیاست های وزارت کشور یعنی بی طرفی و قانونمداری حرکت نماییم؛ سیاست وزارت کشور در انتخابات، رعایت دو اصل بیطرفی و قانونمداری است؛ چرا که ما مجری قانون انتخابات هستیم.  و از همین ابتدا باید جلوی هرگونه رفتار شائبه انگیز باید گرفته شود.
تلاش برای افزایش مشارکت انتخابات در کرج
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در بحث افزایش مشارکت انتخابات خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد انتخابات را با مشارکت بالا در این حوزه انتخابیه برگزار کنیم.
ضامن امنیت در انتخابات هستیم 
رییس شورای تأمین شهرستان کرج تصریح کرد: ضامن امنیت در برگزاری انتخابات هستیم و بسترهای برگزاری انتخاباتی توأم با آرامش در این حوزه انتخابیه فراهم است و اقدامات لازم در این زمینه با دستگاه های ذیربط انجام شده است. 
نامزدها حساب بانکی معتبر خود را به فرمانداری اعلام کنند 
قاسم پور در ادامه با اشاره به ضرورت تمکین نامزدها به اجرای قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این قانون چهاردهم بهمن از سوی رییس جمهور ابلاغ شد و بلافاصله به ستادهای انتخابات ابلاغ گردید.
وی افزود: براساس مواد 7 و 8 این قانون نامزدها می بایست حسابی را در یک بانک معتبر افتتاح کرده و آن را به فرمانداری اعلام کنند تا ورود و خروج پول در چارچوب این حساب صورت بگیرد. همچنین فردی را هم به عنوان نماینده مالی خود معرفی کنند. 

فایل دانلود:

کد خبر : 17923

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۴۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۲۵۱
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۵۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۵۷۹۵۶ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس : کرج - عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی - شهرک اداری

/* */