تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۵۵

افزایش ۵۶ صندوق اخذ رأی در حوزه های انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد/ پیش بینی صندوق های سیار اخذ رأی در بیمارستانها، زندان ها و پادگان ها/ ۳۰۰۰ نیروی پلیس ضامن امنیت انتخابات مجلس خواهند بود/ عرصه برای رقابت نامزدهای قانونی باز است/ غوغاسالاران و حاشیه سازان در انتخابات به مقامات قضایی معرفی می شوند

فرماندار کرج از افزایش ۵۶ صندوق اخذ رای در حوزه های انتخابیه کرج،فردیس و اشتهارد خبر داد و گفت: صندوق های سیار اخذ رای نیز در بیمارستانها،زندان ها و پادگان ها پیش بینی شده است.


 به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» در گفتگو با برنامه رادیویی پرسمان ضمن اینکه روند تشکیل ترکیب هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس را در کرج تشریح کرد با اعلام  استقرار 908 صندوق اخذ رأی در سه حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد و افزایش 56 شعبه اخذ رأی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به تفکیک نیز تعداد صندوق های اخذ رای هر شهرستان را در مقایسه با تعداد صندوق های جمع آوری آراء در ادوار پیشین برشمرد و افزود: در حوزه مرکزی کرج و بخش آسارا 704 شعبه  اخذ رأی خواهیم داشت که نسبت به مدت مشابه با رشد 42 صندوق و در حوزه مرکزی فردیس و مشکین دشت نیز با 156 صندوق رأی شاهد رشد 18  صندوق خواهیم بود و همچنین در اشتهارد نیز 48 صندوق اخذ رأی پیش بینی شده است.

فرماندار کرج علت افزایش تعداد صندوق های اخذ رای را نیز افزایش سالانه 4 درصد رشد جمعیت شهرستانهای کرج و فردیس عنوان کرد و گفت: افزایش جمعیت سالانه ، اسکان جمعیت در مسکن مهر ماهدشت، استقرار شهرک های صنعتی جدید و نقاط توسعه یافته و درخواست هایی که نسبت به ایجاد شعبه و استقرار صندوق های رأی وجود  خواهد داشت و به جهت سهولت و  دسترسی مردم به صندوق های رأی با تآیید هیات نظارت بر انتخابات این تصمیم اتخاذ شده است. 

پیش بینی صندوق های سیار اخذ رأی 

قاسم پور با بیان اینکه کسی بجهت عدم دسترسی به صندوق های اخذ رأی از رأی دادن جا نخواهد ماند،  از پیش بینی صندوق های سیار در مراکز بیمارستانی، زندان ها و پادگان  نیز خبر داد. 

3000 نیروی پلیس امنیت انتخابات را تضمین می کنند 

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد در ادامه انتخاباتی شفاف، قانونی و سالم را در راس کار مجریان برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: 3 هزار نیروی پلیس ضامن تأمین امنیت انتخابات در شهرستان کرج خواهند بود، سلامت انتخابات نیز با شعار بی طرفی، انسجام ملی و قانونمداری در بیانیه گام دوم انتخابات فصل الخطاب عملکرد مجریان برگزاری این رویداد سیاسی خواهد بود.
وی خطاب به همه نامزدهای تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان نیز این اطمینان خاطر را داد که از آراء قانونی همه نامزدها صیانت  و حفاظت خواهد شد. 

میدان رقابت برای نامزدهای قانونی باز خواهد بود

قاسم پور در ادامه با بیان اینکه در رقابت بین نامزدها محدودیت و انسدادی ایجاد نخواهیم کرد افزود: همه ی جریانات قانونی در قالب گروه های سیاسی در انتخابات این فرصت رقابت سالم را خواهند داشت.
فرماندار کرج این هشدار را هم خطاب به غوغاسالاران و حاشیه سازان گفت: اگر کسی خیال ایجاد التهاب در فضای سیاسی داشته باشد و یا کوچکترین مانعی فرا روی مجریان برگزاری انتخابات قرار دهد، از طریق مقامات قضایی پیگیری و  با آنها برخورد قانونی لازم اعمال خواهد شد. 

فرماندار کرج خاطرنشان کرد که دشمنان در تلاش برای کم رنگ کردن مشارکت مردم هستند و این انتخابات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، لذا بر همه واجب بوده است که با وحدت و انسجام ملی در این رویداد اجماع داشته باشند.

وی احزاب و گروه های سیاسی و قانونی، رسانه ها، ائمه جمعه، معتمدین، سازمان های مردم نهاد را اصلی ترین نیروها در مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رأی در شهرستان کرج بشمرد و گفت: سلسله نشست ها و دیدارها با گروه های تاثیرگذار در سطح جامعه را آغاز نموده ایم و تا قبل از برگزاری انتخابات نیز این همکاری تداوم خواهد داشت. 

خبر تکمیلی منتشر می شود....

فایل دانلود:

کد خبر : 17221

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری