زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۰۰

جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج برگزار شد

جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» ظهر دوشنبه در اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج،با بیان اینکه انتخابات آبرو  و حیثیت نظام است، اظهار داشت: با اشراف اعضای ستاد انتخابات به کتاب قانون و برنامه ریزی دقیق، طبق جدول زمانبندی با پیش بینی الزامات کار، انتخاباتی سالم، قانونمند و بی طرفانه در شهرستان کرج برگزار خواهد شد. 
وی افزود: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است لذا آموزش‌ مجریان انتخابات در شهرستان باید با جدیت پیگیری شود و در این راستا برنامه ریزی های اساسی صورت پذیرد.

معاون استاندار ادامه داد: حفاظت از آرای مردم، رعایت اصل بی طرفی و اجرای مرّ قانون  سه اصل اساسی است که باید ملاک کار مجریان انتخابات باشد.

وی تصریح کرد: بعنوان رئیس حوزه انتخابیه شهرستان در فراهم سازی زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و استاندار محترم، انتخاباتی با مشارکت حداکثری برگزار خواهد شد. 

فرماندار کرج بر ضرورت برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات شهرستان تاکید کرد و گفت: جلسات این ستاد هر هفته  برگزار می شود تا برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام شود.

قاسم پور با اشاره به ترکیب ستاد انتخابات در شهرستان کرج، گفت: کمیته های اطلاع رسانی ، حراست و استعلامات ، حقوقی ،فناوری اطلاعات ، مالی و پشتیبانی و  کمیته امنیت به عنوان کمیته های ششگانه اصلی ستاد انتخابات شهرستان دایر و احکام اعضاء آنها نیز صادر خواهد شد.

گفتنی است در این نشست مقرر شد وضعیت موجود شهرستان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی و زیرساختهای فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گیرد تا در جهت رفع کاستی ها تلاش شود.

یادآور می گردد،  در این جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کرج نیز حضور داشتند و مطالبی را مطرح کردند.

فایل دانلود:

کد خبر : 15432

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری