فرمانداری شهرستان کرج

    تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳  ساعت : ۱۰:۰۳
جشنواره و همایش نان و فرآورده های تکمیلی آن در مرکز استان برگزار شود

جشنواره و همایش نان و فرآورده های تکمیلی آن در مرکز استان برگزار شود

 معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از اعلام پیشنهاد برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده های تکمیلی در حوزه صنایع غذایی خبر داد و گفت: جزئیات اجرای این طرح در راستای مشارکت در تولید  به دفتر امور اقتصادی استانداری،اداره  غله استان و اتحادیه نانوایان ارائه شده است.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرج،مهدی فراهانی با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که ۳۱ فروردین ماه در تقویم ملی بعنوان  روز گندم و نان نامگذاری شده است و استان البرز و شهر کرج نیز کانون استقرار صنایع تولیدی نان با برندهای شناخته شده ملی بشمار می رود لذا پیشنهادات لازم جهت برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده های تکمیلی آن به استان اعلام شده است.

 وی افزود: برپایی نمایشگاه معرفی دستاورد نان های صنعتی،سنتی،فانتزی و.. از جمله های جنبی پیشنهادی برای برگزاری این رویداد بوده است.

 فراهانی با اشاره به اینکه طرح مذکور حرکت اجرایی در مسیر شعار سال برای مشارکت تولیدکنندگان خُرد و کلان در عرصه اقتصادی بشمار می رود بیان کرد: معرفی تولیدکنندگان برتر فعال در تولید نان،بروزرسانی آخرین دستاوردهای تخصصی و نوآورانه در زمینه تولید نان در قالب کارگاه آموزشی ویژه فعالان این عرصه که افزایش و بهبود سطح کیفی نان منتج خواهد شد بر کارکرد محتوا محوری این رویداد می افزاید.

وی با اشاره به استمرار نظارت های فرمانداری کرج از فعالیت نانوایی ها در مرکز استان افزود: دفتر امور اقتصادی استانداری،اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان، اداره کل غله و اتحادیه نانوایان متولی اجرای این طرح هستند.

 
 

کد خبر : 36008

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۶۸

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس : کرج - عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی - شهرک اداری