فرمانداری شهرستان کرج

  
    تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰  ساعت : ۱۷:۱۴
پنج  روستای پایلوت برای معرفی ظرفیت های گردشگری جاده چالوس معرفی می شوند/ مدیریت پسماند در بخش آسارا مورد توجه قرار بگیرد/ نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در بخش آسارا دایر می شود/ سامانه الکترونیک خدمات گردشگری بخش آسارا راه اندازی خواهد شد

پنج روستای پایلوت برای معرفی ظرفیت های گردشگری جاده چالوس معرفی می شوند/ مدیریت پسماند در بخش آسارا مورد توجه قرار بگیرد/ نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در بخش آسارا دایر می شود/ سامانه الکترونیک خدمات گردشگری بخش آسارا راه اندازی خواهد شد


 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از معرفی پنج روستای هدف گردشگری در بخش آسارا خبر داد و گفت:  مدیریت پسماند و راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در محور پر تردد کرج - چالوس اجرایی شود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛ غفور قاسم پور با تاکید بر ضرورت پیش بینی سند راهبردی توسعه بخش آسارا اظهار داشت:  این سند توسعه نقشه راه فعالیت  مدیران آینده خواهد بود و از اعمال سلیقه در اجرا جلوگیری بعمل می آورد.

قاسم پور ادامه داد: این سند می تواند فاصله ی تجربه مدیریتی را کاهش دهد و برای همه ادارات نیز کارایی خواهد داشت.

معاون استاندار با تاکید بر لزوم ترسیم نقشه راه در برگزاری جشنواره لاله های جاده چالوس، گفت: اگر برنامه ریزی خوبی صورت بگیرد، جشنواره لاله ها به اقتصاد منطقه و روستاییان کمک شایان توجهی خواهد داشت و به تولید ثروت منتهی می شود.

قاسم پور در ادامه بیان کرد:  ۵ روستای پایلوت برای معرفی ظرفیت های گردشگری جاده چالوس معرفی می شوند و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در بخش آسارا دایر خواهد شد.

وی ادامه داد: بسترهای سامانه الکترونیک خدمات گردشگری بخش آسارا ایجاد شده است.

فرماندار کرج همچنین بر ضرورت حفظ بافت سبز جاده چالوس تاکید کرد و گفت: مدیریت پسماند جاده چالوس موضوع مهمی است که باید برای آن طرح و برنامه داشت. 

 
 

کد خبر : 26473

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۳۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۷۱۶
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۴۶۳۱۲ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس : کرج - عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی - شهرک اداری

/* */