فرمانداری شهرستان کرج

  
    تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰  ساعت : ۱۶:۰۲
مشارکت حداکثری عموم مردم در انتخابات وعملگرایی دستگاه ها به وظایف قانونی، کارآمدی نظام را به همراه خواهد داشت/ 28 خرداد روز آزمون بزرگ ملی است

تاکیدات فرماندارکرج در آستانه انتخابات خرداد؛

مشارکت حداکثری عموم مردم در انتخابات وعملگرایی دستگاه ها به وظایف قانونی، کارآمدی نظام را به همراه خواهد داشت/ ۲۸ خرداد روز آزمون بزرگ ملی است


چهل روز تا انتخابات بیست وهشتم خردادماه باقی مانده است؛ فرماندار ویژه شهرستان کرج جلسه سه ساعته خود را در ساختمان فرمانداری ویژه شهرستان کرج با حضور روسای کمیته های ستادی به موضوع انتخابات اختصاص داد و با تاکید بر بر ضرورت مشارکت حداکثری عموم مردم در انتخابات پیش رو، از کلیه دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان به مردم خواست تا با عمل به وظایف قانونی خود، در جهت کارآمدی نظام گام بردارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛غفور قاسم پور در جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات با بیان اینکه هر چه انتخابات خردادماه با شکوه تر برگزار شود، شاهد اقتدار نظام جمهوری اسلامی و توسعه و پیشرفت داخلی خواهیم بود، انتخابات را حیثیت وزارت کشور دانست و اظهار داشت: بسترهای حضور حداکثری در انتخابات اصل اساسی و تکلیف شرعی و انقلابی ملت است.

معاون استاندار در ادامه، انتخاب آگاهانه را مهم و تعیین کننده خواند و گفت: ضرورت انتخاب آگاهانه برای پیشرفت و آینده کشور و همچنین حل برخی از مشکلات از نکات حساس و مهم بوده و همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده است.

وی افزود: اگر مردم ما با در نظر گرفتن منافع ملی، تفکر انقلابی و شعار قدرت جمهوری اسلامی ایران و توانمندی روزافزون نظام در انتخابات شرکت کنند، انتخاب آگاهانه و اصولی و ایران قوی شکل خواهد گرفت.

قاسم پور ادامه داد: حضور مردم در انتخابات در حقیقت سرنوشت، هدف و دورنمای نظام را مشخص می‌کند و مردم هر تفکری را انتخاب کنند نظام آن را می‌پذیرد بنابراین حضور حداکثری مردم در انتخابات و تاثیر مشارکت مردم در انتخابات و رفع توطئه ها و نقشه‌های شوم استکبار جهانی بسیار حایز اهمیت می باشد. 

وی در ادامه با خاطرنشان ساختن اینکه انتخابات شوراهای اسلامی در کلانشهرکرج بصورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد، ضرورت برنامه ریزی کمیته های هفتگانه ستاد انتخابات را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: آموزش مردمی با شیوه های تولید محتوا برای شرکت در انتخابات تمام الکترونیک کلانشهر کرج در دستور کار قرار گرفته است. 

 وی با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری عموم مردم در انتخابات پیش رو، از کلیه دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان به مردم خواست با عمل به وظایف قانونی خود، در جهت افزایش رضایت و جلب نظر اکثریت نسبت به کارآمدی دولت و نظام گام بردارند.

فرماندار کرج همچنین در ادامه با دریافت گزارشی از اقدامات روسای کمیته های ستاد انتخابات اظهار داشت: طرح امنیتی انتخابات شهرستان کرج در جریان تکمیل شدن قرار دارد و بر اساس وظایف و ماموریت های اعضای ستاد بنحو زیرساختی مدیریت و اجرا می شود. 

وی افزود: تمامی مراحل برگزاری انتخابات با رعایت پروتکل های بهداشتی و پیش بینی و توزیع بسته های سلامت  در شعب اخذ رأی پیش می رود. 

معاون استاندار در ادامه پیرامون نحوه انتخاب نمایندگان فرماندار، عوامل اجرایی، رابطان شعب اخذ رأی و کاربران فناوری اطلاعات به بحث و تبادل نظر پرداخت.

وی آموزش تمامی مجریان و عوامل برگزاری انتخابات را مهم برشمرد و گفت: تولید محتوای آموزشی ویژه مردم، نمایندگان فرماندار، اعضای شعب در دستور کار ستاد انتخابات شهرستان کرج قرار گیرد. 
 
قاسم پور همچنین بر ضرورت مشارکت دستگاه ها برای برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: این یک دستور قانونی است و قانون همه را مکلف نموده تا برای برگزاری انتخابات مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه انتخابات بیست و هشتم خردادماه یک آزمون بزرگ ملی است؛ تصریح کرد: از همه نخبگان و پیشگامان فکری و دانشگاهی و فعالان سیاسی دعوت می کنیم در کنار مجریان برگزاری انتخابات و مردم با مشارکت خود، از نهال انتخابات که حاصل سالها تلاش برای به ثمرنشستن خواست مردم و دموکراسی واقعی و اسلامی است، صیانت کنند.

فرماندار کرج همچنین خطاب به مجریان برگزاری انتخابات تکلیف کرد که بر کتاب قانون و جدول زمانبدی انتخابات اشراف کافی داشته باشند. 

این جلسه سه ساعته با بحث و تبادل نظر پیرامون پیش بینی الزامات، امکانات و زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات هرچه با شکوه تر در روز بیست و هشتم خردادماه در کلانشهر کرج ادامه پیدا کرد.

 
 

کد خبر : 23295

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۲۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۷۹۱
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۵۳۵۴ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس : کرج - عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی - شهرک اداری