تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰  ساعت : ۲۰:۴۸
فرماندار کرج از تنها بیمارستان ترومای استان البرز بازدید بعمل آورد/ قول مساعد استاندارالبرز جهت تجهیز امکانات بیمارستان شهید مدنی کرج / خدمات دولت در ایام تعطیلات نوروزی نیز استمرار دارد

فرماندار کرج از تنها بیمارستان ترومای استان البرز بازدید بعمل آورد/ قول مساعد استاندارالبرز جهت تجهیز امکانات بیمارستان شهید مدنی کرج / خدمات دولت در ایام تعطیلات نوروزی نیز استمرار دارد

استاندارالبرز به فرمانداران دستور داده است که در ایام نوروز روند ارائه خدمت به شهروندان را در مراکز خدماتی مورد پایش قرار دهند، صبح امروز فرماندار ویژه شهرستان کرج در رأس هیأتی به تنها بیمارستان ترومایی و مرکز درمانی بیماران کرونایی رفت و روند ارائه خدمات  را چهره به چهره در گفتگو با بیماران بررسی نمود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، غفور قاسم پور که صبح یکشنبه بدستور استاندارالبرز به همراه مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری البرز و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج بصورت سرزده در بیمارستان شهید مدنی کرج ( تنها بیمارستان اختصاصی ترومای استان) حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز درمانی میزان رضایت شهروندان را از ارائه خدمات به بیماران در گفتگوی چهره به چهره بررسی کرد. 

فرماندار کرج ضمن تبریک سال نو و قدردانی از خدمات کادر درمان اظهار داشت: این سلسله بازدیدها بدستور استاندارالبرز و در راستای ارزیابی سطح خدمات اجتماعی در سطح شهر استمرار دارد.

وی با اشاره به تاکیدات ریاست محترم جمهوری پیرامون تداوم خدمت به مردم خاطرنشان کرد:  خدمات دولت در ایام تعطیلات نوروزی نیز استمرار دارد و استاندار محترم نیز بارها بر ضرورت بازدید از مراکز عمومی و خدماتی نظیر بیمارستانها، ترمینال ها، فروشگاه های بزرگ سطح شهر، تأکید ویژه داشته و دارند. 

قاسم پور گفت: امروز نیز در بیمارستان شهید مدنی تنها بیمارستان ترومای استان و مرکز درمانی بیماران کرونایی استان حضور پیدا کردیم.

وی ضمن خداقوت به اعضای کادر درمان در راستای ارائه خدمات سلامت و تلاش های طاقت فرسایی که در یکسال اخیر بدلیل شیوع بیماری کرونا بیان کرد: دو تن از پرسنل کادر درمان در بیمارستان مدنی کرج شهید شدند که خدمت پرسنل این بیمارستان تسلیت عرض می نماییم و قدردان زحمات بسیار این عزیزان هستیم. 

معاون استاندار با اشاره به تلاش های طاقت فرسای کادر درمان در خدمت رسانی به بیماران کرونایی افزود: این بیمارستان تنها بیمارستان ترومای استان است که نسبت به درمان بیماران کرونایی نیز اقدام می نماید و به این دلیل فشار کار بالایی دارند که در جریان این بازدید  مشکلات بررسی شده و بلافاصله به محضر استاندار محترم رسید.

قاسم پور گفت: نیاز اصلی این بیمارستان افزایش تخت های بیمارستانی و آی. سی. یو و سی تی اسکن است که  استاندار البرز قول مساعد دادند تجهیزات لازم جهت درمان بیماران  به بیمارستان اضافه شود.

 
 

کد خبر : 23003

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۸۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری