تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹  ساعت : ۱۴:۳۴
انتخابات شورای شهر کرج را بدون شائبه برگزار خواهیم کرد/ شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و تخلفات تبلیغاتی رصد و پیگیری می شود

انتخابات شورای شهر کرج را بدون شائبه برگزار خواهیم کرد/ شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و تخلفات تبلیغاتی رصد و پیگیری می شود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه انتخابات شورای شهر کرج را بدون شائبه برگزار خواهیم کرد گفت: شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و تخلفات تبلیغاتی رصد و پیگیری می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، غفور قاسم پور در نشست مطبوعاتی با رسانه ها اظهار داشت: ملاک ما کتاب قانون انتخابات است و همه از نگاه ما یکسان هستند و هیچ فرقی ندارند و برابر قانون، انتخابات شورای شهر را بدون شائبه و بیطرفانه برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: انتخابات آبروی نظام و کشور است و از حق مردم که حق الناس است؛ حفاظت می کنیم.

معاون استاندار در خصوص مدیریت فضای تبلیغات انتخابات در شرایط کرونایی نیز بیان کرد: در تبلیغات تمرکز اصلی در فضای مجازی است و تا به اکنون شیوه نامه تبلیغاتی ابلاغ نشده است و قطعا با توجه به بیماری کرونا فضای مجازی محور اصلی در تبلیغات خواهد بود.

وی با اشاره به تشکیل شعبه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی افزود: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی رصد می شود و هر گونه تبلیغی به ویژه پس از تایید صلاحیت ها که از  اردیبهشت 1400 است، مورد پیگیری قرار می گیرد.

فرماندار کرج با بیان اینکه کنترل ها و نظارت ها در فضای مجازی بیشتر شده است گفت:خلاء های قانونی باید در این زمینه رفع شود.

وی در خصوص نحوه تایید صلاحیت ها نیز گفت: افرادی که در هیات اجرایی و نظارت شهرستان تایید شدند به منزله تایید نهایی است و افرادی که صلاحیت شان تایید نشده است درخواست هایشان در هیأت نظارت به استان قابل پیگیری خواهد بود.

فرماندار کرج گفت: اگر صلاحیت فردی در هیأت نظارت استان رد شد در شهرهای بالای 200 هزار نفر جهت تصمیم گیری در هیات مرکزی قابل بررسی است.
 
 
 

 
 

کد خبر : 22932

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۳۸۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری