زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
  
    تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۸:۰۳
آرام سازی بصری در شهرک گلدشت آغاز میشود

آرام سازی بصری در شهرک گلدشت آغاز میشود

رییس اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شهرستان کرج از ساماندهی فعالیت کارگاه های تفکیک زباله و تخلیه نخاله های ساختمانی در شهرک گلدشت کرج خبر داد و گفت: این اقدام می تواند بنحوی زمینه ساز بهبود چهره بصری شهر و آرامش روانی شهروندان نیز باشد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «سیدعلیرضا موسوی» با اعلام این خبر افزود:‌در جلسه مشترکی با حضورمعتمدین شهرک گلدشت و نماینده تام الاختیار سازمان پسماند شهرداری کرج در اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری کرج برگزار شد، وضعیت ساماندهی  کارگاه های تفکیک غیرمجاز زباله و جمع آوری نخاله های ساختمانی در شهرک گلدشت مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به نحوه استقرار و پراکندگی  این کارگاه ها در منطقه گلدشت افزود: این شهرک در محدوده  شمال غربی شهر کرج و رینگ شمالی اتوبان و انتهای بلوار شهدای اصناف واقع شده و وضعیت تخلیه نخاله از سوی برخی شهروندان و فعالیت کارگاه های تفکیک غیرمجاز زباله در این منطقه نیازمند نظارت ویژه است، چرا که این موضوع علاوه بر نابسامانی، چهره بصری شهر را نیز تحت شعاع قرار داده است که این ساختار بدنبال خود شیوع آسیب های اجتماعی را در حاشیه شهر به همراه خواهد داشت.

رییس اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری کرج گفت: در این جلسه مقرر شد تا  سازمان پسماندشهرداری کرج از فردا گشت ویژه برای کنترل و نظارت بر فعالیت کارگاه های تفکیک زباله و تخلیه نخاله های ساختمانی در منطقه داشته باشد.

وی تصریح کرد: بر این اساس هر گونه کارگاهی که بصورت   غیرمجاز نسبت به تفکیک زباله اقدام کند، با هماهنگی نهادی قضای و انتظامی پلمپ خواهد شد.

موسوی در ادامه بیان کرد: بخشی از تاکیدات فرماندار محترم در بحث تامین امنیت روانی شهروندان منوط به اقدامات زیرساختی این چنینی است که متولی اصلی ساماندهی آن نیز شهرداری است،لذا انتظار می رود تا نظارت جدی در این زمینه وجود داشته باشد چرا که  سرمنشاء و ریشه ی بخش عمده ای از مشاغل کاذب اینچنینی، گره در آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد، تکدی گری و... دارد.
 
 

کد خبر : 15530

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۶۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری