زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
  
    تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۵۰
بازرسی فرمانداری کرج در کمین تهدیدکنندگان سلامت مردم/  هشدار به صنوف متخلف شهرستان کرج  / در حفظ سلامت مردم اهل مماشات نیستیم/ رستوران متخلف در کرج پلمپ شد

بازرسی فرمانداری کرج در کمین تهدیدکنندگان سلامت مردم/ هشدار به صنوف متخلف شهرستان کرج / در حفظ سلامت مردم اهل مماشات نیستیم/ رستوران متخلف در کرج پلمپ شد

رییس بازرسی فرمانداری کرج در بازدید از ۵ رستوران و مرکز ، به واحدهای سهل انگار تذکر و هشدار داد و یک واحد متخلف را نیز پلمپ کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «کیوان کاظم» صبح چهارشنبه به همراه اعضای کمیته ی ویژه ی بازرسی شهرستان کرج در بازدید سرزده از تعدای واحد صنفی و رستوران در سطح شهر اظهار داشت: آژیر هشدار گشت مشترک بازرسی فرمانداری و تعزیرات، بهداشت صنعت و معدن و اصناف از واحدهای طبخ و عرضه غذا شامل رستوران ها و.. بصورت مستمر به صدا در آمده است و صنوفی که در شهرستان کرج بصورت مستقیم در چرخه ی معیشت مردم نقش دارند، زیر ذره بین بازرسان رصد می شوند .
وی افزود: در بازدیدهای بدون اطلاع  و سرزده از صنوف، هر گونه خدماتی که سلامت مردم را نشانه گرفته باشد، متوقف خواهد شد.
رییس بازرسی فرمانداری کرج با بیان اینکه ماموریت ویژه ای از سوی فرماندار محترم در رابطه با اخلال گران سلامت مردم داریم، تصریح کرد: دستور اکید فرماندار شهرستان کرج را اجرا می کنیم و در این خصوص اهل هیچ گونه مماشاتی نیستیم.

وی افزود: طی بازرسی های امروز یک رستوران متخلف به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، تقلب و گرانفروشی پلمپ و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
کاظم افزود: بدون اطلاع قبلی با گشت های ویژه ای که در سطح شهر داریم، پس از  تذکرهای لازم  در صورت تکرار، بدون اغماض واحدهای متخلف پلمپ خواهد شد.
 
 

کد خبر : 15527

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۸۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری