زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
  
    تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۰:۰۴
پلیس هوشمند افسر عصر ارتباطات است/ امنیت عمومی ماحصل وفاق و همدلی مسئولان

پلیس هوشمند افسر عصر ارتباطات است/ امنیت عمومی ماحصل وفاق و همدلی مسئولان

معاون استاندار و فرماندار کرج در بازدید از مرکز پلیس امنیت عمومی در استان، آرامش و امنیت کنونی در استان و شهرستان را دستاوردی از وفاق، وحدت، همدلی و هم افزایی مسئولان عنوان کرد و گفت: پلیس هوشمند در عصر ارتباطات با تکمیل زیرساخت های دولت الکترونیک و دسترسی به نرم افزارهای بروز و کارآمد، بنحو شایسته ای مأموریت خود را به انجام خواهد رساند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرج، «غفور قاسم پور» ظهر سه شنبه در جریان حضور در مرکز پلیس امنیت عمومی که بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با خداقوت گویی و خسته نباشید به نیروهای سبزپوش ناجا همراه بود، رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت خدمات مسئولان عنوان کرد و اظهار داشت: این حس امنیت و آرامش که اکنون در استان البرز و شهرستان کرج حاکم است، نتیجه تلاش شبانه روزی و همدلی و مشارکت مسئولان استان با محوریت مقام هالی دولت در استان جناب آقای دکتر شهبازی است.
وی با اشاره به اینکه «امنیت» امروز، دغدغه ی اصلی کشورهای منطقه است، گفت: به لطف الهی جمهوری اسلامی تا به امروز با کلید واژه وحدت، انسجام، امنیت و آرامش را برای مردم فراهم کرده است و دلمشغولی در این زمینه وجود ندارد؛ در شرایطی که در کشورهایی همچون یمن، سوریه و... این مهم دستخوش تعدی دشمنان قرار گرفته است.
قاسم پور در محور دیگری با بیان اینکه شعار هفته ناجا امسال «پلیس هوشمند، امین مردم» است که برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است که می فرمایند: «مردم می خواهند ناجا قوی و مقتدر باشد، هوشمند و پیچیده باشد، سالم و امین باشد.» اضافه کرد: پلیس هوشمند در عصر ارتباطات فعلی و با توسعه دهکده ی جهانی در فضای مجازی و سایبری با اشراف به نرم افزارهای بروز و کارآمد، مأموریت  خود را بنحو شایسته ای به ثمر خواهد رساند که تکمیل زیرساخت های دولت الکتروینک نیز در این زمینه یاری گر پلیس امین خواهد بود.
وی اضافه کرد: ماحصل تمامی این تلاش ها و وحدت  وهمدلی ، تداوم در برقراری امنیت و آرامش امروز کشور، استان و شهر کرج است.
 
 

کد خبر : 15523

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۳۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری