تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۳۴
 

بازنشر/ مهندس شفقی از دیروز تا امروز/متفاوت ترین مصاحبه فرماندار ویژه شهرستان کرج

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج در مصاحبه تلویزیونی ویژه برنامه« بچه های دیروز و امروز » به پرسش های مجری کودک دهه ۹۰ پاسخ گفت، متن این مصاحبه را در ادامه می خوانید...


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛در این بخش مروری برمتن گفتگوی مهندس سیروس شفقی فرماندار ویژه شهرستان کرج با برنامه ی « بچه های دیروز و امروز» خواهیم داشت.
 


*مجری: قهرمان زندگی شما در کودکی چه کسی بوده است؟
-مهندس شفقی: احساس می کنم همه در دوران کودکی خود یک قهرمان داشته اند و ذاتا پدر بجهت اینکه رهبر خانواده است و امورات خانواده را بر عهده دارد، من  هم در زمان طفولیت قهرمانی داشته ام و این قهرمان پدرم هستند.
*مجری: شما در کودکی شیطان هم بودید؟
-مهندس شفقی: بچه فعالی بودم
*مجری: پدر و مادر شما بیشتر روی چه موضوعی تأکید داشتند و حساس بودند؟
-مهندس شفقی: والدین من بیشتر روی درس خواندنم تأکید داشتند و جدیت خاصی روی این موضوع وجود داشت، مضاف بر اینکه رعایت آداب اجتماعی نیز همواره از سوی پدر و مادرم مورد تأکید بود.
*مجری: دوست داشتید در آینده چه شغلی داشته باشید؟
-مهندس شفقی: در دوران کودکی سوالات مختلفی می شد در خصوص اینکه به چه کاری علاقمند هستیم و عموما نیز سه شغل خواهان داشت که به باور عمومی جامعه ختم می شد، اما من بیشتر به این فکر می کردم که در آینده انسان موفقی شوم.
*مجری: چند فرزند دارید؟
-مهندس شفقی: 2 فرزند دارم، یک پسر و یک دختر
*مجری: پدر خوبی هستید؟
-مهندس شفقی: تمام سعی خودم را دارم که با بچه هایم دوست باشم.
*مجری: پیام آخر شما برای کودکان و نوجوانان چیست؟
-مهندس شفقی: زندگی آینده تا را با جدیت و توانایی و پشتکار بسازید و خودتان را باور کنید و در جهت شکوفایی استعدادهایتان حرکت و تلاش داشته باشید.

این مصاحبه تلویزیونی در مراسم ویژه ای که تحت عنوان « بچه های دیروز و امروز» چهاردهم شهریورماه از ساعت 18 الی 20  در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار خواهد شد، پخش می شود.
 
 
 
 

فایل دانلود:

کد خبر : 8059

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۱

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :