تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶  ساعت : ۰۸:۳۷
 

حماسه حضور مردم در پای صندوق های رای توسط خبرنگاران ثبت می شود

رییس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان البرز گفت: این کمیته در حدود اختیارات خود، همراه اصحاب رسانه بوده و در این رابطه موانع احتمالی را برطرف خواهد کرد چراکه حماسه حضور مردم در پای صندوق های رای توسط خبرنگاران ثبت می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، محمد فیروز رنجبر بعد از ظهر جمعه با حضور در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، از تلاش های اصحاب رسانه قدردانی کرده و افزود: از مدت ها قبل تدابیر لازم برای ایجاد بستر حضور خبرنگاران اندیشیده شده است.
وی ادامه داد: حضور میدانی خبرنگاران برای انعکاس اخبار موثق و درست انتخابات جای خرسندی دارد.
فیروز رنجبر گفت: از مسئولان برگزاری انتخابات و اصحاب رسانه انتظار می رود با توجه به اینکه امروز مسئولیت خطیری به عهده آنها است با صبر و تعامل، برای برگزاری روند انتخابات یکدیگر را یاری کنند.
وی افزود: کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان در حدود اختیارات خود، همراه اصحاب رسانه بوده و در این رابطه موانع احتمالی را برطرف خواهد کرد.
این مسئول گفت: نمایندگان محترم فرمانداران بعنوان ریس صندوق های اخذ آرا با رعایت اولویت ها  والزامات مربوطه همکاری لازم با رسانه هایی که با کارت شناسایی هولوگرام دار از سوی کمیته حراست واستعلامات صادر شده را داشته باشند.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 2455

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۸۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :