تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶  ساعت : ۱۴:۴۸
 

انتخابات ایران برای جامعه جهانی اموزنده است


​استاندار البرز گفت: به خاطر حماسه سیاسی عظیمی که مردم در روز جمعه اقتدار جمهوری اسلامی را به منصه ظهور رساندن خدا را شاکر هستیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی روز شنبه(۳۰ اردیبهشت)، با حضور در سایت تجمیع آرا شعب اخذ رای با اشاره به اینکه انتخابات یکی از تجلیات مردم سالاری دینی است افزود: حضور مردم در پای صندوق رای برای تعیین سرنوشت خود یکی از اصول جمهوریت نظام است.
وی ادامه داد: روز گذشته مردم با حضور خود سرنوشت مدیریت اجرایی کشور و مدیریت اداره امور شهرها را برای چهار سال را تعیین کردند.
طهایی گفت: این حضور و حماسه به عنوان یکی از سرمایه‌های قوی کشور است.
استاندار البرز خاطرنشان کرد: این قدرت و مانور سیاسی برای جامعه جهانی آموزنده است و نمایندگان ایران در مجامع بین المللی از طرف مردم با قدرت چانه زنی بالا جایگاه ویژه‌ای را پیدا می‌کنند.
وی گفت: در داخل کشور همه مسئولان به سبب بزرگ منشی مردم باید بیش از گذشته آنچه در توان دارند در طبق اخلاص بگذارند.
طهایی افزود: دولت به پشتوانه رای قاطع مردم در خدمت گزاری به جامعه با قدرت در خدمت مردم موفق تر از گذشته می تواند پاسخگوی بسیاری از مشکلات باشد.
وی اضافه کرد: امیدوارم همه خادمان استان بتوانند به ازای این حضور پرشور وظیفه ملی و الهی را به انجام برسانند.
استاندار البرز ضمن قدردانی از عوامل برگزاری انتخابات گفت: با یاری نیروهای نظامی، انتظامی، حفاظتی، اطلاعاتی،اصحاب رسانه و احزاب در زمان کوتاهی اقدام بزرگی صورت گرفت هر چند در اجرا نواقصی وجود داشت.

فایل دانلود:

کد خبر : 2451

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۹۲

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :