تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶  ساعت : ۱۴:۲۱
 

آخرین گفتگوی زنده استاندار از محل ستاد انتخابات استان

استاندار البرز با قدردانی از مشارکت گسترده مردم تأکید کرد: با توجه به تمدید ساعت اخذ رآی مردم شعب خلوت تر را انتخاب کنند.


 استاندار البرز به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،سیدحمیدطهائی شامگاه جمعه در آخرین گفتگوی زنده تلویزیونی که از شبکه استانی از محل ستاد انتخابات استان روی آنتن رفت،گفت: از باب شکر نعمت عرض می کنم حماسه ای که امروز مردم آفریدند جای سپاس دارد.از ابتدای صبح قبل از باز شدن صندوق های اخذ رای تا کنونT جمعیت کثیری در سطح استان حضور پیدا کرده اند.

وی با اشاره به احتمال تمدید ساعت انتخابات تا ساعت 12 شب افزود: مردم شعب خلوت تر را برای رای دادن انتخاب کنند.

طهائی گفت: مردم غیور،هوشیار و آگاه با درک شرایط زمان با حضور پر شور حماسه آفریدند،از فرد فرد مردم قدردانی دارم. قطعا این روزها به یاد ماندنی خواهد بود.

وی از مردم برای تحمل زحمت برای رای دادن نیز قدردانی کرد و گفت: بعد از پایان اخذ رای شمارش آرا آغاز و نتایج برای تجمیع ارسال و در نهایت جمع بندی و در سطح ملی و استانی اعلام خواهد شد.
استاندار البرز با اشاره به فرایند شمارش آرا ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در هر شعبه به تعداد میزان ارا این روند متفاوت خواهد بود.

وی افزود: بعید میدانم نتایج انتخابات ریاست جمهوری که به صورت دستی انجام شده است به زودی اعلام شود و پس از جمع بندی در وزارت کشور اعلام خواهد شد. 

فایل دانلود:

کد خبر : 2450

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۷۱

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :