تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶  ساعت : ۱۳:۳۲
 

انتخابات در استان البرز رسما آغاز شد

استاندار البرز در گفتگوی زنده از محل ستاد انتخابات از تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری انتخابات گفت.


​به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،سیدحمیدطهائی صبح جمعه 29 اردیبهشت ماه همزمان با لحظات آغازین برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از مرکز ستاد انتخابات استان در محل استانداری به صورت زنده و مستقیم با مردم گفتگو کرد و گفت: تبریک می گویم جشن همایش ملی،جشن حضور و حماسه آفرینی، تجلی ملت در سراسر کشور و استانها آغاز شده است.
وی افزود: 18 هزار نیروی اجرایی مهیای اخذ رای هستند و 1283 صندوق اخذ رای بصورت ثابت و 3 صندوق سیار پیش بینی شده که در مجموع 1286 صندوق اخذ رای در جای جای استان پیش بینی شده است.

استاندار البرز گفت: در این دوره در 6 شهر استان انتخابات مکانیزه برگزار می شود و افراد با شناسنامه و کد ملی،برگ رای اخذ کرده و با کد ثبت شده افراد مورد نظر را انتخابات می کنند.

طهائی گفت: البرز یکی از استانهای الگو برای برگزاری انتخابات مکانیزه در سطح کشور است و با موفقیت در برگزاری این انتخاب مکانیزه، سرآغازی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی خواهد بود.

استاندار البرز با اشاره به امنیت انتخابات نیز گفت: در سطح کشور و ملی در آرامش بسر می بریم و پیش بینی های لازم برای امنیت انتخابات در استان نیز اندیشیده شده است.

طهائی افزود: با بسترهایی که مهیا شده در این بهار اردیبهشتی شاهد پیروزی مردم با حضور پر شکوه و انبوه در پای صندوق های رای خواهیم بود.

وی با اشاره به همیت برگزاری انتخابات گفت: حضور مردم زیر نگاه دوستان و دشمنان انقلاب است و در حوزه وسیعی حضور حداکثر پر شور مردم دشمان را مایوس خواهد ساخت. 

فایل دانلود:

کد خبر : 2445

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۹۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :