تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷  ساعت : ۱۴:۵۸
روایت دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی ضروری است

معاون سیاسی، انتظامی فرماندار ویژه شهرستان کرج تأکید کرد:

روایت دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی مسولان برای حضور فعال در هفته گرامیداشت دفاع مقدس گفت: دستاوردها و ارزشهای هشت سال دفاع مقدس باید برای نسل سوم و چهارم انقلاب روایت و تبیین شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج،جلسه «هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس» شهرستان کرج صبح سه شنبه به ریاست «مهندس سیدجمال جلیلی» معاون سیاسی، امتیتی و اجتماعی  فرمانداری در سال غدیر فرمانداری  برگزار شد.

وی در این جلسه با تسلیت سوگواری سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالحسین(ع)، ضمن اشاره به تقارن برنامه های این ایام گفت: شروع بکار مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید با هفته گرامیداشت دفاع مقدس و برگزاری کنگره شهدای شهرستان کرج مقارن شده است و این مناسبت ها برنامه ریزی مناسب برای حضور فعال مسولان را در ویژه برنامه های این ایام می طلبد.

وی در ادامه  برگزاری مراسم عطر افشانی و گلباران گلزار شهدای معزز شهرستان و فضاسازی تبلیغی شهر ها متناسب با ایام دفاع مقدس را مورد تأکید قرار داد.

جلیلی گفت: حضور مدیران در گردهمایی های اجتماعی،محافل و مجالس و نقل و تببین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل سوم و چهارم امری ضروری است.

بهره مندی از ظرفیت مساجد و سازمان های مردم نهاد در در دهه دوم محرم با پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر موضوعاتی بود که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج بر آن تأکید کرد.
 
 
 
 

کد خبر : 8102

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۴۲

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :