تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۳۷
پیام تقدیر و تشکر مدیرعامل خانه مطبوعات و مسول بسیج رسانه استان البرز از فرماندار کرج

روزی ماندگار برای اهالی رسانه رقم خورد؛

پیام تقدیر و تشکر مدیرعامل خانه مطبوعات و مسول بسیج رسانه استان البرز از فرماندار کرج

مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز و مسول بسیج رسانه استان در پیام های جداگانه ای برای برگزاری مراسم ضیافت روز خبرنگار از فرماندار ویژه شهرستان قدردانی بعمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛ به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان البرز، اکبر حیدری مدیرعامل خانه مطبوعات طی پیامی از برگزاری جشن ویژه روز خبرنگار و عکاسان خبری استان البرز توسط فرماندار کرج تشکر و قدردانی نمود.
✴️در این پیام آمده است: با شرایط سختی که امروز برای قشر خبرنگار به ویژه روزنامه نگاران پیش آمده است، به حق این عزیزان شایسته تقدیر هستند، فرماندار محترم کرج به شایستگی در مراسم جشن روز خبرنگار از تلاشگران این عرصه به شایستگی تقدیر کرد به همین سبب از فرماندار ویژه کرج آقای مهندس شفقی و همکارانمان در روابط عمومی فرمانداری و تمامی عزیزانی که در این مراسم متحمل زحمات فراوان شده اند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
 
روابط عمومی خانه مطبوعات

 
پیام تشکر مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز از برگزاری مراسم روز بزرگداشت مقام خبرنگار توسط #فرمانداری_کرج 

روز_خبرنگار، روز تقدیر از زحمات کسانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را برافراشته‌اند.

اینجانب، ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار #شهید_صارمی، از تلاش و زحمات فرماندار ویژه شهرستان کرج، جناب آقای #مهندس_شفقی و همکاران محترمشان در روابط عمومی فرمانداری که این روز شکوهمند را برای خبرنگاران، عکاسان و خانواده بزرگ #رسانه استان البرز ماندگارتر کردند قدردانی نموده، تداوم عزت و اهتمام ایشان و سایر همکارانشان را در ذیل عنایت و توجه خاصه حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آرزومندم."
                                                                                                                            🔸مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز🔸

 
 

کد خبر : 7780

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۷۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :