تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۵۲
پیام تبریک فرماندار کرج بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد « روزخبرنگار»

پیام تبریک فرماندار کرج بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد « روزخبرنگار»

فرماندار ویژه شهرستان کرج، با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه آگاهی و اطلاع رسانی تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، در متن « مهندس شفقی» فرماندار کرج آمده است:

بی شک همه واقفند نقش خبرنگاران در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تنویرافکار عمومی، بی بدیل و بی نظیر است و جامعه به وجود خبرنگارانی که رغم مشکلات فراوان در راستای آگاهی بخشی تلاش می کنند، مبادات می کند. 
هفدهم مردادماه که به یادمان شهادت مظلومانه « محمودصارمی»،"روز خبرنگار" نامیده شده است، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت،بیرق بزرگ « اگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
طلایه داران این سلسله، راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر وجود خویش مرکب ساخته و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.
از این رو نقش اصحاب رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری به عنوان امین مردم در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی، قابل تقدیر و ستایش است.
اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست اندرکاران در حوزه رسانه و آگاهی رسانی و با استعانت از درگاه خداوند متعال، تلاش و همت و سرافرازی روزافزونتان را مسألت دارم.

سیروس شفقی 
معاوون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج 

 
 

کد خبر : 7774

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۹۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :