تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۱:۵۹
103 کلاس درس به ظرفیت آموزشی شهرستان کرج اضافه خواهد شد/ مناطق کم برخوردار در اولویت تخصیص اعتبارات شهرستانی قرار داشته اند

۱۰۳ کلاس درس به ظرفیت آموزشی شهرستان کرج اضافه خواهد شد/ مناطق کم برخوردار در اولویت تخصیص اعتبارات شهرستانی قرار داشته اند

فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه اولویت اساسی در تخصیص اعتبارات از سرفصل آموزش، مناطق کمتر توسعه یافته و مناطقی همانند خرمدشت، حصار، مسکن مهر ماهدشت، سهرابیه و.. بوده است گفت: طبق برنامه ریزی ها و هدف گذاری های انجام شده در کمیته برنامه ریزی شهرستان کرج، ۱۰۳ کلاس درس به ظرفیت آموزشی شهرستان اضافه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان کرج،« مهندس سیروس شفقی» صبح روز دوشنبه در جلسه «کمیته برنامه ریزی شهرستان کرج» که در سالن غدیر فرمانداری ویژه شهرستان کرج برگزار شد؛ با اشاره به تخصیص اعتبارات شهرستان کرج گفت: در حوزه آموزشی پیش بینی شده است تا 103 کلاس درس به ظرفیت شهرستان کرج اضافه شود که از این تعداد 42 کلاس در سال 97 در اختیار دانش آموزان کرج قرار خواهد گرفت؛ علاوه بر این 61 کلاس درس دیگر نیز برای سال آتی هدف گذاری شده است. 
مهندس شفقی تصریح کرد: اولویت اساسی در تخصیص اعتبارات از سرفصل آموزش، مناطق کمتر توسعه یافته و مناطقی همانند خرمدشت، حصار، مسکن مهر ماهدشت، سهرابیه و.. بوده است. 
وی افزود: علاوه بر این توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و بهبود شرایط عبور و مرور در این مناطق نیز در دستور کار قرار داشته است. 
 
 
 

کد خبر : 7673

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۲۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :