تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۱:۴۵
تجهیز و تکمیل ۲۹ پروژه نیمه تمام در کرج/ اعتبار دستگاه های کم کار کسر و به سایر ادارات شهرستان اختصاص خواهد یافت

تجهیز و تکمیل ۲۹ پروژه نیمه تمام در کرج/ اعتبار دستگاه های کم کار کسر و به سایر ادارات شهرستان اختصاص خواهد یافت

فرماندار ویژه شهرستان کرج با تاکید بر جدیت دستگاه ها در جذب اعتبارات شهرستانی گفت: اعتبارات دستگاه های کم کار در جذب اعتبار به سایر ادارات شهرستان اختصاص خواهد یافت.


 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان کرج، «مهندس سیروس شفقی» صبح روز دوشنبه در جلسه «کمیته برنامه ریزی شهرستان کرج» که در سالن غدیر فرمانداری ویژه شهرستان کرج برگزار شد اظهار داشت: یقینا همت و عزم جدی مدیران و کارمندان در دستگاه های اجرایی سطح استان و شهرستان و مساعدت آنها نقش بسزایی را در بهبود معیشت شهروندان خواهد داشت.
وی ادامه داد: با توجه به نیازها و مذاکراتی که با مدیران دستگاه ها انجام شد، تخصیص اعتبارات صورت گرفت و از این پس نیز ضروری است تا با مدیریت صحیح، استفاده بهینه ای از امکانات و اعتبارات داشته باشیم.
فرماندار ویژه شهرستان کرج در ادامه با بیان این موضوع که در دولت یازدهم و دوازدهم اقدامات مطلوبی در حوزه خدمات روستایی انجام شده است افزود: امیدواریم در آینده نیز به منظور جبرای عقب ماندگی مناطق کمتر توسعه یافته، با همدلی و همکاری مدیران دستگاه ها شاهد اقدامات مثمر ثمری باشیم.
وی همچنین با بیان اینکه نحوه استفاده از اعتبارات رصد خواهد شد بیان داشت: چنانچه دستگاه هایی در اخذ و به کارگیری درست اعتبارات کوتاهی داشته باشند، اعتبار آنها کسر و به دستگاه های فعال اختصاص خواهد یافت.
مهندس شفقی در ادامه با بیان اینکه اعتبارات شهرستانی طی ۲۶ فصل و طبق ۱۹۷ پروژه موجود، اختصاص یافته، گفت: تعداد ۲۹ پروژه از مجموع پروژه های نیمه تمام شهرستان، تکمیل شده است.
وی با اشاره به روند تخصیص اعتبارات شهرستان کرج ادامه داد: با توجه به شناسایی نیازهای ادارات، به ترتیب حمل و نقل شهرستان با ۱۴.۵ میلیارد ریال ،توسعه خدمات شهری و روستایی با ۱۳ میلیارد ریال و آموزش و پرورش با  ۹۹/۵ میلیارد، بیشترین بودجه ها را به خود اختصاص داده اند که آب و فاضلاب، فرهنگ و هنر، ورزش و ... به ترتیب در رتبه های بعدی تخصیص ها قرار گرفته اند.
فرماندار ویژه شهرستان کرج در خاتمه نیز متذکر شد: همواره در نظر داشتن کیفیت پروژه ها از سوی مدیران در ارایه خدمات به مردم مهم تلقی خواهد شد و در همین راستا تیم نظارتی فرمانداری ویژه شهرستان بر این امر نظارت ویژه ای دارد.
گفتنی است؛ ۸۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در ۲۶ فصل برای ۱۹۷ پروژه شهرستان کرج  در کمیته برنامه ریزی شهرستان کرج توزیع  شده است.
خبر تکمیلی منتشر می شود...
 
 
 
 

کد خبر : 7671

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۰۸

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :