تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۱:۴۱
بازدید میدانی مسولان از مناطق طرح هدف بازآفرینی شهری در کرج/ طرح مرکز بهداشت در خط 4 حصار سریعتر اجرایی شود/ بازدید استاندارالبرز و فرماندار کرج از محله های هدف

بازدید میدانی مسولان از مناطق طرح هدف بازآفرینی شهری در کرج/ طرح مرکز بهداشت در خط ۴ حصار سریعتر اجرایی شود/ بازدید استاندارالبرز و فرماندار کرج از محله های هدف

« دکترمحمدعلی نجفی» به همراه « مهندس سیروس شفقی» بخشی از برنامه های خود را امروز به حضور در محله های هدف در طرح بازآفرینی شهری اختصاص دادند؛ پیگیری ارتقا سطح شاخص ها و برخورداری این مناطق از خدمات مناسب شهری از محورهای این بازدید میدانی بشمار می رفت .


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛ در جریان بازدید روز دوشنبه از مناطق هدف طرح بازآفرینی شهری،« سیروس شفقی» فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: یکی از برنامه های اولویت دار به ویژه در منطقه خط 4 حصار راه اندازی مرکز بهداشت بوده است.
وی با اشاره به تشکیل نخستین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری در شهرستان کرج که با حضور سرپرست شهرداری کرج و دیگر مسولان شهری برگزار شد؛ خاطرنشان کرد: بازه زمانی 10 روزه برای کلید خوردن این طرح بهداشتی تعیین شد  تا در این فرصت، مقدمات عملیات اجرایی طرح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، راه و شهرسازی  و شهرداری کرج آغاز شود.
فرماندار کرج عنوان کرد: در اجرای طرح بازآفرینی پایدار شهری بدنبال ارتقا وضعیت و شاخص های برخورداری ساکنان این مناطق هستیم.
وی بیان کرد: اجرای این طرح مهم شهری و احیا بافت های فرسوده شهری منوط به همکاری تمامی دست اندارکاران حوزه شهری است و  جدیت بیشتر در کار را می طلبد.
فرماندار کرج در ادامه افزود: مدیران شهری باید از ظرفیت بخش خصوصی در شهرهای اقماری نیز برای احیا بافت های فرسوده بهره مند شوند.
 
 

کد خبر : 7660

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۴۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :