تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۱:۱۶
سیاست دولت ورود بخش خصوصی به میادین ورزشی است/ فرماندار کرج در بازدید وزیر ورزش و جوانان از مجموعه ورزشی انقلاب و افتتاح مرکز بزرگ ورزشی در کرج

سیاست دولت ورود بخش خصوصی به میادین ورزشی است/ فرماندار کرج در بازدید وزیر ورزش و جوانان از مجموعه ورزشی انقلاب و افتتاح مرکز بزرگ ورزشی در کرج

فرماندار ویژه شهرستان کرج صبح امروز در برنامه بازدید وزیر ورزش و جوانان و استاندار البرز از مجموعه ۶ هزار نفری انقلاب کرج و آیین افتتاحیه یک مجموعه بزرگ ورزشی در کرج حضور پیدا کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛ « مهندس سیروس شفقی» صبح دوشنبه در جریان سفر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استان البرز که با حضور دکتر نجفی استاندار البرز و جمعی از مسولان همراه بود؛ از پروژه سالن 6 هزار نفری کرج بازدید داشت.
وی در ادامه در آیین افتتاح مجموعه بزرگ ورزشی طبقاتی رویای زندگی در کرج حضور پیدا کرد و از بخش های مختلف این مجتمع فرهنگی - ورزشی بازدید بعمل آورد.
معاون استاندار جریان این بازدید گفت: توسعه فضاهای ورزشی با بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی، یکی از سیاست های دولت است که در شهر کرج نیز شاهد اجرایی شدن آن هستیم.
شفقی افزود: باید زمینه حضور هر چه بیشتر بخش خصوصی به عرصه ورزش فراهم تر شود تا شاهد نزدیک شدن شاخص های سرانه های ورزشی در کرج، متناسب با نیازهای این کلانشهر ورزشکارخیز و قهرمان پرور کرج باشیم.
 
 
 

کد خبر : 7597

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۲۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :