تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۷:۳۶
مشروح گزارش خبری معارفه بخشدار آسارا/ فرماندار کرج: طرح مطالعاتی گاز رسانی بخش آسارا اجرایی می شود / ترخانی: فرماندار کرج یکی از بهترین ها در عمران - سیاست و امور شهری است

مشروح گزارش خبری معارفه بخشدار آسارا/ فرماندار کرج: طرح مطالعاتی گاز رسانی بخش آسارا اجرایی می شود / ترخانی: فرماندار کرج یکی از بهترین ها در عمران - سیاست و امور شهری است

فرماندار ویژه شهرستان کرج به همراه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز و فرمانداران اشتهارد و فردیس، در مراسم معارفه بخشدار آسارا حضور پیدا کرد. مشروح خبر این نشست را می خوانید.


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج،« مهندس سیروس شفقی» ظهر یکشنبه در آیین معارفه بخشدار جدید آسارا که با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، فرمانداران شهرستان های فردیس و اشتهارد و جمعی از دهیاران و دیگر مسئولان در محل بخشداری آسارا برگزار شد؛ اظهار داشت: طی ماه های اخیر نیز ارتقاء جایگاه فرمانداری کرج و رفع نواقص موجود در دستور کار قرار داشته است و امروز با معرفی رسمی بخشداران، حلقه مدیریتی برای خدمت رسانی هر چه مناسب تر به مردم تکمیل شد. 
وی با بیان اینکه عزم جدی برای ارتقاء جایگاه شهرستان کرج وجود دارد؛ افزود: با معرفی بخشداران جدید و اجرای برنامه های جدیدی از این پس، شاهد تحولات خوبی در کرج به ویژه  بخش مهم آسارا خواهیم بود. 
فرماندار کرج ادامه داد:‌ عزیزی که امروز بعنوان خدمتگزار شما و مردم این بخش مهم و حساس معرفی می کنیم، دارای تجارب ارزنده ای در حوزه کاری خود بوده است.
وی با اشاره به حضور فرمانداران اشتهارد و فردیس در این مراسم افزود: امیدوارم با پیگیری ها وجدیت در کار و حضور میدانی در این بخش و توانمندی که بین اعضای شوراهای اسلامی و دهیاری ها و مجموعه مدیریت شهری آسارا وجود دارد گام های موثر تری  را در این بخش شاهد باشیم.
*یقین دارم شاهد تحولات خوبی در اشتغال و عمران روستایی بخش آسارا شاهد خواهیم بود
شفقی  با بیان اینکه هم افزایی بین مسئولان آثار ماندگاری از خدمت برای مردم این منطقه را به همراه خواهد داشت؛ گفت: یقین دارم  با تلاش هایی که در این بخش صورت خواهد گرفت به ویژه در بحث اشتغال و عمران روستایی شاهد تحولات ثمر بخشی باشیم.
*طرح مطالعاتی گاز رسانی بخش آسارا به جد پیگیری شد
فرماندار کرج با اشاره به تاکیدات استاندار پر تلاش در خصوص تسریع در عملیات گاز رسانی مسیرجاده کرج – چالوس، اقدامات و پیگیری های انجام شده را تشریح کرد و گفت: طبق تعهدی که برای گاز رسانی ایجاد شده  بود، نشست های مختلفی  در این رابطه برگزار و گزینه های متعددی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت چهار مسیر از مبداء میدان استقلال کرج به کندر، طالقان – گراب - گچسر درطرح مطالعاتی مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اعلام اینکه طرح گازرسانی به بخش آسارا به جد آغاز شده است افزود: عملیات گازررسانی و شبکه گذاری در بخش آسارا و مسیر جاده کرج - چالوس از منطقه طالقان طی دو مسیر در محدوده روستاهای بالا دست و پایین دست سد آغاز خواهد شد و به موازات آن اجرای پروژه گاز رسانی از میدان استقلال کرج به روستای کندر نیز عملیاتی خواهد شد. 
شفقی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در کمیته برنامه ریزی شهرستان، حدود ۲۲ میلیارد تومان اعتبار برای بخش آسارا کنار گذاشته است که شامل توسعه راه های روستایی خواهد بود. 
وی با بیان اینکه طرح های آبرسانی روستایی نیز در تخصیص اعتبارات مورد توجه قرار گرفته است؛ افزود: اعتبار خوبی نیز برای راه آزاد بر به عسلک پیش بینی شده که در امتداد آن به مسیر طالقان منتهی خواهد شد. 
معاون استاندار در بخش دیگری گفت: بزودی بازدید از مناطق عشایر بخش آسارا نیز با همراهی استاندار محترم انجام خواهد  شد.
*فرماندار کرج یکی از بهترین ها در عمران – سیاست و امور شهری است
خیراله ترخانی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز نیز در بخشی از این مراسم با اشاره به اینکه تسریع در امور با ترکیب جدید مدیریتی شهرستان کرج محقق خواهد شد؛ گفت: خوشبختانه فرماندار ویژه شهرستان کرج نیز یکی از بهترین فرمانداران در حوزه عمران – سیاست و امور شهری محسوب می شوند.
وی افزود: اجرای طرح روستاهای بدون بیکار که مورد تاکیداستاندارمحترم قرار دارد در روستاهای بخش آسارا مورد انتظار است.
ترخانی گفت: جاده چالوس از پتانسیل های بالایی برخوردار است و امیدواریم شاهد رفع بخش عمده ای از مشکلات موجود باشیم.
*اهداف و برنامه های استاندار را در چارچوب قانون با تعامل و همدلی محقق پیگیری و اجرا خواهم کرد

صادق کمالی بخشدار آسارا نیز در بخشی از مراسم معارفه خود با قدردانی از حسن اعتماد استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج  بیان کرد: با رهنمودهای مهندس شفقی فرماندار ویژه شهرستان کرج و بهره مندی از تجارب ارزنده ایشان به ویژه در بخش عمرانی و زیرساختی تلاش وافری خواهم داشت.
وی افزود: اجرای اهداف استاندار در چارچوب قانون با تعامل و همدلی و همصدایی که در این بخش وجود دارد تنها راه برون رفت از شرایط فعلی است. 
در پایان این مراسم از تلاش های « ولی الله اسفندیارنژاد» قدردانی و « صادق کمالی» بخشدار جدید آسارا با دریافت حکم خود رسما آغاز بکار کرد.
 
 

کد خبر : 7588

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۳۹۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :