تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷  ساعت : ۰۹:۳۰
دعوت فرماندار کرج برای تلاش جدی بخشداران و دهیاران در ایجاد زیرساخت های شهرستان

دعوت فرماندار کرج برای تلاش جدی بخشداران و دهیاران در ایجاد زیرساخت های شهرستان

طی مراسمی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کرج، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و جمعی از مسولان، بخشدار مرکزی کرج معرفی شد؛ اهتمام ویژه و جدی برای ایجاد زیرساخت های شهرستان در بخش ها و روستاها از جمله تاکیدات فرماندار کرج در این مراسم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛ « مهندس سیروس شفقی» صبح یکشنبه در آیین معارفه « علیرضا مسچیان» که در محل بخشداری مرکزی کرج  و با حضور «خیراله ترخانی» سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسولان برگزار شد؛ گفت:ارتقاء ساختار فعلی فرمانداری کرج، رفع خلاء ها و راه اندازی دوایر  از بدو ورود در دستور کار قرار داشته است.
وی با تاکید بر لزوم ایجاد زیرساخت های شهرستان کرج افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات همه باید کمک کنند تا  زیرساخت های اساسی ایجاد شود.
معاون استاندار در بخش دیگری با اشاره به سوابق مدیریتی بخشدار جدید مرکزی شهرستان کرج تصریح کرد: مسچیان از خانواده معظم شهدا و از بخشداران موفق در زمینه اشتغالزایی روستایی بوده و با توجه به سابقه خوب ایشان در شهرداری بویژه  در مبحث عمران روستایی هم می توانند موثرتر عمل کنند.
شفقی گفت: امید می رود با برنامه ریزی هایی که در حوزه اشتغال روستایی و عمرانی صورت خواهد گرفت؛ شاهد تحولات موثری در سطح روستاهای بخش مرکزی شهرستان و در راستای تحقق منافع مردم باشیم و کارنامه موفقی را بر جای بگذاریم.
*بخشدار جدید کرج از خانواده وزارت کشور است
«خیراله ترخانی» سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز نیز در بخشی از این مراسم با اشاره به سوابق مدیریتی بخشدار جدید مرکزی کرج گفت: ایشان از خانواده وزارت کشور است و از مدیران موفق در بخشداری، بعنوان یکی از گزینه های خوب برای مدیریت بخشداری مرکزی کرج محسوب می شوند.
وی بیان کرد: تلاش شده است تا در زمینه مدیریت سیاسی، از مدیران با تجربه و با سابقه استفاده شود تا شاهد توسعه بیش از پیش  شهرستان کرج باشیم.
ترخانی گفت: دغدغه استاندار البرز نیز رفع مشکل معیشتی مردم در کنار سایر مسائل اجتماعی،فرهنگی و.. است و تلاش همگانی باید در این جهت و همراستا با اهداف و سیاست های دولت باشد. 
* برای توسعه زیرساخت های اشتغالزایی تلاش ویژه خواهم داشت
علیرضا مسچیان بخشدار مرکزی کرج نیز ضمن قدردانی از فرصتی که برای خدمت فراهم شده است، گفت: امیدوارم در سایه تدابیر دولت تدبیر و امید  در راستای تحقق اهداف تعیین شده مطابق با نیاز کشور به ویژه در بحث اشتغالزایی بتوانم از تجربیاتم در توسعه بخش مرکزی کرج کارنامه موفقی برجای بگذارم.
در این مراسم، «علیرضا مسچیان» با حکم استاندار البرز بعنوان بخشدار مرکزی کرج معرفی و از تلاش های «محمدمجرد» بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی قدردانی شد.
 
 
 

کد خبر : 7578

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۸۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :