تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۱:۱۰
دعوت رسمی از خانواده معظم شهدای البرز در میزبانی از کنگره ملی

دعوت رسمی از خانواده معظم شهدای البرز در میزبانی از کنگره ملی

فرماندار ویژه شهرستان کرج بمناسبت هفته بهزیستی، در راس هیاتی به دیدار خانواده شهید« حمدالله امام قلی» و مادر شهید « جمال عباسی» رفت و یاد و ضمن قدردانی از تلاش های اسوه های صبر و استقامت، بمنظور برگزاری کنگره ملی شهدای البرز نیز پیشاپیش دعوت رسمی بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛  « مهندس سیروس شفقی» فرماندار ویژه شهرستان کرج صبح پنجشنبه در راس هیاتی بمناسبت هفته بهزیستی، به دیدار خانواده های بهزیستی رفت.
شفقی در دیدار با خانواده شهید « حمدالله امام قلی» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم گفت: هر چه برای یادگاران انقلاب اسلامی تلاش و کار انجام دهیم از باب وظیفه است.
معاون استاندار البرز در ادامه دیداری نیز با مادر شهید « جمال عباسی» داشت و ضمن اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان البرز خاطرنشان کرد؛ این بازدیدها در ادامه سلسله دیدارها با خانواده های معظم شهدا، رخصت و دعوتی رسمی برای حضور پدران و مادران و همسران شهدای عزیز و دیگر یادگاران آنان است.
وی در ادامه بیان کرد: آثار ماندگاری از نامه ها، وصیت نامه ها و خاطرات شهدای گرانقدر  به جای مانده است که در این کنگره بازخوانی دوباره ای بر آن خواهد شد. 
فرماندار ویژه شهرستان کرج در جریان این دیدارها با اهداء لوحی از استقامت و صبر خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آورد. 
 
 

کد خبر : 7546

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۲۴۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :