تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۸:۱۰
با هم افزایی، تعامل همگانی و پشتیبانی مردم از شرایط سخت گذر خواهیم کرد

با هم افزایی، تعامل همگانی و پشتیبانی مردم از شرایط سخت گذر خواهیم کرد

استاندارالبرز در نشست مشترک شورای معاونین و فرمانداران گفت:با هم افزایی، تعامل همگانی و پشتیبانی مردم از شرایط سخت گذر خواهیم کرد.به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه شهرستان کرج،«دکتر محمدعلی نجفی» در نشست مشترک شورای معاونین و فرمانداران که «مهندس سیروس شفقی» فرماندار شهرستان کرج نیز در این جلسه حضور پیدا کرده بود؛ با بیان اینکه کشور در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد گفت: همه باید در چنین شرایطی کیفیت کار ها را افزایش دهیم چون شرایط متفاوت از گذشته است.
با هم افزایی، تعامل همگانی و پشتیبانی مردم از شرایط سخت گذر خواهیم کرد
وی با بیان اینکه کشور از ابتدای انقلاب تاکنون تجربه گذراندن شرایط سخت را دارد، افزود: گذر از این شرایط با هم افزایی و تعامل همگانی و بویژه پشتیبانی مردم محقق می شود.
دکتر نجفی با اشاره به تدبیر جمهوری اسلامی ایران درخصوص خروج آمریکا از برجام ادامه داد: بسیاری از مجامع بین المللی و کشورهای جهان با سیاست های ترامپ درخصوص خروج از برجام همراهی نکردند.
فرمانداران شهرستان ها مسئول اجرای تاکیدات دکتر روحانی هستند
وی با اشاره به سخنان مهم رییس جمهور در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید گفت: فرمانداران شهرستان ها مسئول اجرای موارد طرح شده از سوی دکتر روحانی در این نشست هستند.
صرفه جویی باید از استانداری و فرمانداری ها آغاز شود
استاندار البرز افزود: اگر از مردم می خواهیم که صرفه جویی کنند ابتدا این اقدام باید از خود استانداری و فرمانداری ها آغاز شود و باید آنچه را که به مردم می گوییم ابتدا خودمان رعایت کنیم.
لزوم تلاش برای تقویت اقتدا، وحدت، روحیه امید و انسجام ملی
دکتر نجفی ارائه تحلیل های منظم از وضعیت شهرستان ها، ارتباط موثر و مستمر با ائمه جمعه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، احزاب و گروه های سیاسی، خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم،حضور مناسب در رسانه های محلی و استانی را از جمله وظایف فرمانداران عنوان کرد و گفت: در مواجهات عمومی و رسانه ای باید در جهت تقویت اقتدار، وحدت، روحیه امید و انسجام ملی تلاش کنید.
خالی شدن میدان در فضای مجازی و رسانه ای فرصت سازی برای مخالفان است
نماینده عالی دولت پاسخگویی بموقع به شبهات و القائات جریانات رسانه ای و بیان اقدامات انجام شده را از راهکار های مقابله با سوءاستفاده دشمنان از فضای مجازی دانست و اضافه کرد: اگر میدان را در فضای مجازی و رسانه ای خالی کنیم فرصت سواستفاده به مخالفان داده می شود.
ضرورت نظارت فرمانداران بر عملکرد شهرداران و مدیران در شهرستانها
وی با اشاره به نظارت فرمانداران بر عملکرد شهرداران و نحوه فعالیت مدیران کل دستگاه های اجرایی در شهرستان ها گفت: درخصوص انسجام مدیریتی استان با احدی تعارف ندارم و همه باید ملزم به رعایت قانون باشیم.
استاندار البرز گفت: در شرایط کنونی نیازمند اقتدار ارکان دولت با تقویت وحدت و انسجام ملی هستیم.
دکتر نجفی گفت: با شفافیت، سالم سازی و روان سازی؛ اصول دقت، سلامت و صداقت در فعالیت ها رعایت شود.
راه اندازی میز خدمت موجب کاهش سرگردانی مردم در ادارات خواهد شد
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به تشکیل میزخدمت در دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح با جدیت پیگیری شود تا سرگردانی مردم در ادارات کمتر شود.
 
 

کد خبر : 6373

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۴۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :