تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۵۹
فرماندار ویژه شهرستان کرج در دومین نشست شورای ساماندهی امور جوانان

فرماندار ویژه شهرستان کرج در دومین نشست شورای ساماندهی امور جوانان

در دومین نشست شورای ساماندهی امورجوانان استان که با حضور استاندارالبرز، فرماندار ویژه شهرستان کرج و جمعی از فرمانداران و دیگر مسولان برگزار شد؛ میزان آمادگی برای میزبانی رقابت های آسیایی و بین المللی مورد بررسی قرار گرفت.


 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه شهرستان کرج؛این نشست ورزشی در قالب « دومین نشست شورای ساماندهی امور جوانان»، روز چهارشنبه با حضور « دکترمحمدعلی نجفی» استاندارالبرز، «مهندس سیروس شفقی» فرماندار ویژه شهرستان کرج، «امیرغفرانی» مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر مسولان در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.
 
در این نشست، مهمترین الزامات و زیرساخت ها برای میزبانی رقابت های ملی و بین المللی در حوزه ورزش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فرمانداران نیز نسبت به روند اجرای آن راهکارها و پیشنهادات خود را اعلام کردند.
 
اهمیت به امور حوزه جوانان،برپایی نمایشگاه صنایع دستی در حاشیه برگزاریرویدادهای ورزشی از جمله اسلالوم، لزوم تصویب طرح های ورزشی در کارگروه های شهرستانی و فاز بندی طرح های این بخش از موضوعاتی بود که مورد تاکید قرار گرفت.
 
براساس این گزارش؛ استان البرز، طی در ماه های آتی میزبان برگزاری 3 رویداد بزرگ ورزشی در سطح ملی و آسیایی خواهد بود که میزبانی مسابقات کشتی نونهالان آسیا پس از 10 سال وقفه برای اولین بار به میزبانی ایران در کرج، میزبانی رقابت های آسیایی قایقرانی اسلالوم در رودخانه کرج در آبان ماه، از جمله این رویدادها بشمار می رود.
 
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در 22 تیرماه به میزبانی استان البرز از دیگر رویدادهای مهم ورزشی استان در ماه جاری خواهد بود.
 
 

کد خبر : 6304

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۶۱

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :