تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  ساعت : ۲۰:۵۳
ارتقای جایگاه فرمانداری سیاست و هدف اصلی معاونین و کارمندان باشد

معاون استاندارالبرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج در معارفه درون سازمان معاون عمرانی و معاون سیاسی فرمانداری کرج؛

ارتقای جایگاه فرمانداری سیاست و هدف اصلی معاونین و کارمندان باشد


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه شهرستان کرج، صبح امروز مهندس سیروس شفقی در مراسم معارفه درون سازمان "هومن قدوسی" معاون هماهنگی امور عمرانی و "سیدجمال جلیلی"، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اظهارداشت:فرمانداری ویژه شهرستان کرج تصمیم به حرکتی قدرتمند در راستای ارتقای جایگاه وزین آن دارد که لازمه این اتفاق، مشارکت و فعالیت تمام همکاران را می طلبد.
وی با اظهار خوشحالی از اینکه پس از مدت بیش از ۲ سال با انتخاب معاون هماهنگی امور عمرانی و حدود ۱/۵ سال منهای دوره ای کوتاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، ساماندهی معاونت ها را یک ضرورت مهم دانست که در همین راستا استقرار و انجام وظایف پیش بینی شده هر یک از معاونین یقینا بهبود عملکرد آنها و مجموعه را در پی خواهد داشت.
 فرماندار ویژه شهرستان کرج همچنین اضافه کرد: خوشحالم از اینکه این عزم و باور را می بینم که همه اعتقاد دارند حوزه اختیارات قانونی خود را در جهت ارتقای جایگاه کنونی فرمانداری که سیاست اصلی این نهاد به شمار می رود به کار گیرند.
وی با بیان اینکه روز پنج شنبه تودیع و معارفه رسمی معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی،برگزار خواهد شد ،تصریح کرد: عقیده من بر این است که معارفه معاونین در ابتدا باید به کارمندان یک اداره باشد زیرا همه ما یک خانواده هستیم و معاونینی که می خواهند کار کنند به همکاری سایر کارمندان نیاز دارند.
معاون استاندار البرز و فرماندار ویِژه شهرستان کرج در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه همه باید در جهت رفع کم و کاستی ها تلاش کنند، عنوان کرد: همواره با نگاهی درون سازمانی احساس می کنم افرادی که در یک جایگاه با خلاقیت ، نوآوری و توانمند در جهت رفع مشکلات فعالیت می کنند باید در همان سازمان ارتقا یابند.
لازم به ذکر است، طبق اعلام معاون استاندار البرز و فرماندار ویِژه شهرستان کرج، جلسات معاونین و کارمندان این دستگاه به صورت مستمر جهت تبادل اطلاعات و نظرات برگزار خواهد شد.
 
 

کد خبر : 5860

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۵۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :