تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۳۷
 رسانه ها عاملی برای حل مشکلات مردم

همزمان با بازدید فرماندار ویژه شهرستان کرج از دفاتر رسانه های البرز مطرح شد؛

رسانه ها عاملی برای حل مشکلات مردم


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه کرج، مهندس سیروس شفقی در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم (کرج) عنوان کرد: رسانه ها تأثیرگذاری بسیاری در جامعه ایفا می کنند و مردم حق دارند که با اطلاع رسانی شفاف توسط افرادی که با احساس مسئولیت فعال هستند ، از مسائل جامعه آگاهی یابند.
وی ادامه داد: در موارد بسیاری خبرنگاران می توانند مسبب حل شدن مشکل مردم شوند. معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج افزود: چنانچه ادعای کمک به نظام و کشور را داریم باید عملیاتی در میدان مشکلات مردم برای رفع مسائل گام برداریم .
وی همچنین در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: ارتباط با رسانه ها از جمله عوامل در ارزیابی مدیران قرار خواهد گرفت.
مهندس شفقی در ادامه بازدید خود از رسانه های استان البرز، در جمع اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز پس از اطلاع از مشکلات این قشر از جامعه، اظهار داشت: خانه مطبوعات با جایگاه بالایی که دارد می تواند در ساماندهی خبرنگاران به خوبی بدرخشد.
وی در بازدید از خبرگزاری فارس نیز مطرح کرد:رسانه ها حتی در تحقق شعار سال جاری نیز می توانند موثر واقع شوند.
مهندس شفقی همچنین در دفتر خبرگزاری ایسنا تصریح کرد: رسانه ها و قشر دانشجو ها عامل موثر در جامعه هستند و این خبرگزاری می تواند با توجه به ظرفیتهای خود در بازه مسائل اجتماعی با پژوهش های خود، دولت و مسئولان محلی را در برنامه ریزی علمی در راستای کاهش مشکلات یاری دهد.  
 
 

کد خبر : 5799

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۷۸

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :