تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶  ساعت : ۱۲:۰۷
پیام معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج بمناسبت یوم الله 22 بهمن

پیام معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن


به گزارش واحد خبر روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه کرج،سیروس شفقی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیامی همه اقشار مردم این استان را به دعوت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
 

در این پیام آمده است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
فردا 22 بهمن و سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.انقلابی که در گذر پیچ و خم حوادث گوناگون به پشتوانه حضور مردم مومن و خداپرست ایران استوار ایستاده و حالا ریشه های تنومند خود را در اعماق خاک این سرزمین کهن جای داده است.
 
در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی،ایران با تکیه بر خودباوری و خودکفایی امروزه در علم و دانش سرآمد منطقه شده و راه رسیدن به قله های بزرگتر را برای خود هموار می بیند.
 
انقلاب اسلامی نه تنها با جنگ،ترور،خیانت ،تحریم و... به زانو در نیامد، بلکه اکنون ایران را به وزنه اثر گذار سیاسی در منطقه و جهان بدل،و قدرت های جهانی را مجبور کرده تا با زبان احترام با ملت ایران سخن بگویند.
 
دهه فجر یادآور رشادت دلیر مردان و زنانی است که با پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی (قدس سره شریف) هیمنه رژیمی که غربی ها آن را جزیره ثبات می خواندند درهم شکسته و با گذشتن از جان و مال خود  راه برای استقرار استقلال و آزادی در ایران فراهم کردند.
 
اینجانب در آستانه 22 بهمن و در سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل از همه اقشار معزز شهرستان کرج دعوت می کنم تا با حضور یکپارچه و باشکوه در جشن ملی یوم الله 22 بهمن ضمن نشان دادن همبستگی و اتحاد بین آحاد مختلف مردم با سلیقه های مختلف سیاسی،موجبات تضعیف بیش از پیش دشمنان کشورمان را فراهم آورند.
 
 

کد خبر : 4815

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۷۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :