تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  ساعت : ۰۹:۴۱
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرج برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرج برگزار شد.


معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج با تاکید بر اینکه مدارسی که نیمه کاره هستند و پیشرفت فیزیکی بالایی دارند باید در اولویت باشد تا سریع تر مورد بهره برداری قرار گیرد ادامه داد: با بررسی امکان فروش اراضی مدارسی که استعداد تجاری بالایی دارند می توان حفره ها و نیازهای آموزشی بسیاری از مناطق را در راستای عدالت آموزشی دیگر را پر کنیم.
به گزارش خبر روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه شهرستان کرج ،جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضای این شورا و ریاست مهندس شفقی معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج در محل فرمانداری برگزار شد.
مهندس شفقی در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه تشکیل جلسات منظم شورای آموزش و پرورش و ارتقای کیفی مصوبات یقینا می تواند راهکار مناسبی در رفع مشکلات و نیازهای آموزشی مناطق مختلف شهرستان داشته باشد اظهار داشت: باید ارتباط شورای آموزش و پرورش شهرستان را با نهادها و دستگاه های دیگر بیش از پیش نزدیک شود تا با یک هم افزایی بتوان نیازهای انباشته شده را با کمک هم حل کرد.
وی با تاکید بر لزوم ارائه درصد اجرای مصوبات شورای آموزش و پروش گفت: باید مشخص شود مصوباتی که داشتیم چه تعداد انجام شده و چه تعدا انجام نشده است.
شفقی با اشاره به اینکه باید کمیته های تخصصی زیر مجموعه شورای آموزش و پرورش را تشکیل و راهکار مشکلات را بررسی کرده و روی یک راهکار مناسب کار کنیم گفت: یکی از مشکلات ما این است از روی راهکار رد می شویم که غلط است و باید راهکارها را بیشتر مورد بررسی قرار داد.
 
 
 

کد خبر : 4750

منبع : فرمانداری کرج

تعداد بازدید : ۱۶۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :