معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه احراز صلاحیت داوطلبان عضویت شوراهای شهر شهرستان روند بررسی خود را طی می کند گفت: حیثیت داوطلبان در احراز صلاحیت حفظ خواهد شد و نتایج نهایی نیز هشتم اردیبهشت ماه از طریق فرمانداری  اطلاع رسانی خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، غفور قاسم پور با بیان این مطلب اظهار داشت: روند ثبت نام داوطلبان عضویت روستاها ادامه دارد و به موازات آن بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر شهرستان کرج نیز در جریان انجام است. 
وی افزود: همه باید به قانون تمکین کنیم و قانون را مدنظر قرار دهیم.
فرماندار کرج گفت: با رعایت امانت داری وضعیت داوطلبان بررسی و پس از اعلام نظر توسط مراجع 4 گانه، هیأت های نظارت و اجرایی نتایج نهایی از سوی فرمانداری ویژه شهرستان کرج  به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. 
معاون استاندار در ادامه با بیان اینکه حیثیت داوطلبان در احراز صلاحیت ها حفظ می شود تصریح کرد: مطالب منتشر شده در فضاهای مجازی قابل استناد نیست و این قبیل گمانه زنی ها بیشتر برای بازارگرمی است.
وی افزود:  لیست احراز صلاحیت ها در موعد مقرر خود و زمان قانونی که در تقویم انتخابات پیش بینی شده یعنی هشتم اردیبهشت ماه از طریق پورتال اطلاع رسانی  فرمانداری کرج  اعلام می شود.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری