معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج بر ضرورت مسدودسازی چاه های غیرمجاز تأکید کرد و گفت: مردم مناطق محروم شهر نباید با قطعی های مکرر آب مواجه باشند. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، قطعی های مکرر آب و گزارش های مردمی از مناطق محروم کرج موجب آن شد تا صبح امروز معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیران کل برق و آب منطقه ای استان، راهی تصفیه خانه شماره 2 کرج شوند و در بازدید میدانی از وضعیت شبکه آبرسانی، نقاط ضعف را در فرایند خدمت رسانی به مردم کرج مورد پایش قرار دهند.

غفور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در جریان این بازدید با اشاره به  دغدغه هایی که استاندار محترم البرز نسبت به ضرورت ارتقاء سطح کمی و کیفی منابع آبی در استان دارند، اظهار داشت: به فراخور افزایش روز افزون جمعیت در مرکز استان و نیاز به تأمین و افزایش سهم منابع آبی که یکی از اصلی ترین  مسایلی است که دکترشهبازی نیز به جد پیگیر آن هستند، بر لزوم ورود همه دستگاه های متولی و ایجاد وحدت رویه نسبت به تحقق این مهم تأکید کرد. 

فرماندار کرج در ادامه این بازدید که بدنبال پیگیری گزارش های مردمی صورت گرفته بود، از موضوع قطعی های مکرر آب در مناطق محروم کرج اظهار گلایه کرد و گفت:باید تمهیدات لازم بجهت جلوگیری از قطعی های مکرر آب در محله های پایین و مناطق محروم شهر اتخاذ شود.

فرماندار کرج همچنین با اشاره به پیگیری های استاندار محترم البرز از وزارت نیرو جهت رفع بخشی از مشکلات تأمین آب شرب افزود: توسعه مخازن آبی و افزایش میزان سهم آب کرج از  دو سد طالقان و امیرکبیر نیز از جمله تدابیر برای پیشگیری از تنش های آبی بوده است که انشاالله به زودی محقق خواهد شد. 

در ادامه این بازدیدمعاون استاندار و فرماندار کرج نیز نشست مشترکی با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیران آب منطقه ای و اداره برق برگزار شد تا تدابیر لازم جهت جلوگیری از قطعی های مکرر در مناطق مختلف اتخاذ شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج  در پایان ضمن قدردانی از اهتمام و جدیت دستگاه قضایی و به ویژه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در مقابله و برخورد با زمین خواران و مخربان منابع طبیعی و زیست محیطی خواستار پیگیری ویژه در خصوص مسدود سازی چاه های غیرمجاز شد.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری