معاون استاندار و فرماندار کرج بمناسبت گرامیداشت هفته« قوه قضائیه» پیام تبریک صادر کرد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرج، متن پیام «غفور قاسم پور» معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج بمناسبت هفته قوه قضائیه بدین شرح است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
« وَإِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُم بَیْنَهُم بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ “مائده آیه ۴۲»


 قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.
یقینا کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که خداوند متعال خود بزرگ دادگر و عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.
نامگذاری یکم تا هفتم تیر به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.
به همین مناسبت برخود لازم میدانم هفته قوه قضائیه را به مجموعه خدوم و متعهد و دست اندرکاران امر قضاوت در استان البرز و شهرستان کرج تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه باریتعالی سلامتی و توفیق روزافزون را مسألت می نمایم.
غفور قاسم پور
 
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری