«داریوش مردانی مرجانی» با حکم استاندار البرز به سمت سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور فنی و عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج منصوب شد، صبح امروز با حضور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج، آیین معارفه و اعطاء حکم وی در جمع مدیران و پرسنل برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» صبح سه شنبه در آیین معارفه «داریوش مردانی مرجانی» سرپرست جدید حوزه معاونت هماهنگی امورفنی و عمرانی فرمانداری شهرستان کرج که با حضور «مهندس احمدی پرگو» معاون شهرسازی شهرداری کرج و جمعی از مدیران و پرسنل فرمانداری برگزار شد؛ ضمن قدردانی از تلاش های مهندس شریف کاظمی معاون سابق، با تبیین اهمیت کار این حوزه در معاونت نهاد سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، گفت: قبول مسولیت کار فنی و عمرانی در کلانشهر کرج با یک میلیون و ۹۰۰هزار نفر جمعیت، بسیار مهم است چرا که  نظارت بر کلیه پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی شهرستان توسط این معاونت انجام می پذیرد و از سوی دیگر سبک کار در نهاد سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان کرج بسیار متفاوت از کار در مجموعه مدیریت شهری است.

**صداقت در کار برای من حرف اول را می زند
وی در ادامه تعامل با مجموعه مدیریت شهری شهرستان و معاونت فنی و عمرانی استانداری را در پیشبرد امور حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد:  صداقت در کار و حسن اجرای امور در چارچوب وظایف قانونی از شاخصه های مهم مدیریتی برای ما محسوب می شود. صداقت و شفافیت در کار برای ما حرف اول را می زند و این اصل رمز بقای مدیران در هر دوره ای بوده است.
قاسم پور افزود: با تقویت تیم خوبی که در مجموعه فرمانداری شهرستان کرج حضور دارند، انتظار می رود شاهد خدمات ارزنده تری به مردم شریف شهرستان کرج باشیم.
معاون استاندار در ادامه معاون جدید هماهنگی امورفنی و عمرانی فرمانداری شهرستان کرج را معرفی کرد و افزود: مهندس داریوش مردانی از چهره های توانمند و شاخص در حوزه مدیریت شهری و امور عمرانی هستند و انتظار می رود  با تجارب، تخصص و شناخت کافی که از امور فنی و عمرانی در کلانشهر کرج دارند، منشاء خدمات ارزنده در شهرستان  بزرگ کرج باشند. 

معاون استاندار در ادامه بخشی از مسولیت های وسیع کار در حوزه معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان کرج را برشمرد و افزود: پیگیری و اجرای طرح های هادی و تفضیلی، بررسی مصوبات شوراهای اسلامی شهرداری ها، اجرای طرح های بازآفرینی شهری، کنترل اعتبارات شهرداری ها، اجرای طرح های مناسب سازی، مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و پیگیری اعتبارات عمرانی شهرستان کرج و همچنین همکاری با معاونت فنی و عمرانی استانداری البرز، نظارت بر روند حفاری های سطح شهر، برگزاری جلسات مستمر شورای ترافیک شهرستان کرج بخشی از شرح وظایف کار در معاونت فنی و عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج بشمار می رود که با تجارب ارزنده جنابعالی، امید می رود شاهد اقدامات ثمربخشی در این حوزه ها باشیم.

فرماندار کرج در پایان از استاندار محترم بجهت تسریع در تعیین تکلیف زودهنگام معاونت فنی و عمرانی فرمانداری کرج  تقدیر و تشکر کرد.

«داریوش مردانی مرجانی» سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج نیز در ادامه ضمن قدردانی از حسن اعتماد جناب آقای دکتر شهبازی استاندار محترم و مهندس قاسم پور معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان کرج، گفت: تبیین وظایف گسترده در حوزه معاونت فنی و عمرانی رسالت بنده را برای خدمت در این پُست دوچندان می سازد و قطع به یقین با تجاربی که از کار در مجموعه مدیریت شهری شهرداری کرج وجود دارد، برای خدمت به مردم شهرستان کرج تلاشی مضاعف خواهم داشت. 

مسئول حراست شهرداری، جانشین معاونت برنامه ریزی شهرداری، مدیرکل طرح و برنامه های شهرداری، جانشین معاون شهرسازی شهرداری کرج بخشی از کارنامه مدیریتی «داریوش مردانی مرجانی» سرپرست جدید معاونت فنی و عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج بشمار می رود.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری