قاسم پور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج با صدور پیامی، فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ملی «روابط عمومی و ارتباطات» را به مدیران روابط عمومی ها و فعالان این عرصه خداقوت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، در متن این پیام آمده است: روابط عمومی ها، روایان رویدادهای سازمان به زبان هنر، تخصص و دانش رسانه اند که در جریان ورود به موج چهارم ارتباطات و عصر مجازی  با سرعت انتقال اطلاعات هم مدار شده و با توان بالقوه در بکارگیری و استفاده از تکنولوژی های روز، تنویر افکار ساکنان دهکده جهانی را رقم می زنند. 
روابط عمومی های حرفه ای با تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان ، مردم و مخاطبین سازمان همچنین جهت دهی به برنامه ریزی های سازمان، بهره مندی از ظرفیت رسانه ها و شبکه های اجتماعی نوین، بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی، نقش خطیری را در سازمان متبوع ایفا می نمایند. 
اینجانب ، با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی،به تمامی فعالین این عرصه، تلاش بی شائبه این عزیزان را ارج نهاده و امید آن دارم با تعهد ، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه ای کارکنان روابط عمومی در تمامی سازمان ها به ویژه مدیران و کارکنان خدوم روابط عمومی های ادارات شهرستان کرج، شاهدارتقای سطح تعامل سازمان ها با مردم و رسانه ها باشیم.
 
 
غفور قاسم پور
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری کرج بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- عظیمیه - خیابان طالقانی شمالی -شهرک اداری